Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Asia44
Posty: 2
Rejestracja: 08 sierpnia 2021, 14:35 - ndz

Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Asia44 »

Poszukuję pana najlepiej 40+, który odpłatnie pomoże mi przy in vitro w Czechach, wstępnie chcę skorzystać z banku nasienia, ale nie wykluczam innych możliwości. Zaznaczam jednak ze naturalnie ani metoda kubeczką nie wchodzi w grę także zainteresowanych tymi metodami proszę o nie tracenie czasu :) Więcej info na priv.
Ostatnio zmieniony 09 sierpnia 2021, 13:01 - pn przez Asia44, łącznie zmieniany 1 raz.
Maciekk
Posty: 17
Rejestracja: 30 czerwca 2020, 11:59 - wt

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Maciekk »

Witam, nie bierzesz pod uwagę spotkania z młodym dawca na klasyczne zapłodnienie ?

Chętnie mogę powiedzieć o sobie więcej oraz się pokazać.
Jestem młody, płodny oraz dbam o zdrowie.

e-mail: macieksadowski15@gmail.com
Biggie220
Posty: 25
Rejestracja: 19 marca 2021, 23:25 - pt

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Biggie220 »

Mieszkam blisko granicy czeskiej i chętnie Ci pomogę napisz do mnie na Biggie220@tlen.pl pozdrawiam
Jurek Nowak
Posty: 168
Rejestracja: 15 czerwca 2019, 05:05 - sob

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Jurek Nowak »

Witam Panią mam 46 lat 193 cm wzrostu i jestem szczupły zainteresował mnie Pani anons nie piję alkoholu nie palę papierosów po prostu jestem normalnym zdrowym i bardzo zadbanym facetem który może Panią zapłodnić mam bardzo obfite wytryski nasienia a moja sperma jest bardzo dobrej jakości. jurek6056@gmail.com
Jędruś goral
Posty: 2
Rejestracja: 23 września 2021, 07:03 - czw

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Jędruś goral »

Chętnie pomogę jestem z Krakowa ojciec sporej gromadki pozdrawiam Jędruś góral
Marek 123
Posty: 1
Rejestracja: 07 czerwca 2022, 23:19 - wt

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Marek 123 »

Witaj chętnie pomogę mam 47 lat trzy wspaniałe córki najmłodszą 4 lata wszystkie zdrowe i inteligentne pisz SMS ja oddzwonię 798-485-880
Pomocny48
Posty: 25
Rejestracja: 18 kwietnia 2023, 18:44 - wt

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Pomocny48 »

Witam mogę pomóc ci zrealizować mar,mnie.Mam 48 lat wysoko szatyn piwne oczy A1rh-.pomagalem już w taki sposób z pozytywnym skutkiem. Jeśli jesteś zainteresowana to podaje swój nr tel.510-222-468 .Rafal
Daniiioo
Posty: 9
Rejestracja: 26 maja 2023, 01:55 - pt

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: Daniiioo »

Hej! Jeśli nadal szukasz z chęcią ci pomogę:) jestem krótko ściętym młodym chłopakiem o wysportowanej sylwetce beż nałogów mam 180cm wzrostu ciemny blond włosów oraz niebieskie oczy jeśli chodzi o wygląd to daj znać a prześlę Ci kilka fotek a sama ocenisz:D pozdrawiam Daniel
Mój mail: dadiwisnia@gmail.com
P.s metoda nie ma znaczenia
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Potrzebuję pomocy w realizacji marzeń

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post