dawstwo nasienia

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
anna2513
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2021, 10:44 - pn

dawstwo nasienia

Post autor: anna2513 »

Poszukuję dawcy nasienia z uwagi na niepłodność męża. Jesteśmy przebadani, po nieskutecznym leczeniu w klinice. Szukamy kogoś, kto pomoże nam bez profitów i ma możliwość oraz chęć dojazdu w pobliże miejsce zamieszkania (może być spoza śląskiego). Metoda do decyzji po zapoznaniu. Mąż nie będzie obecny. Wymagam badań na choroby weneryczne oraz badań nasienia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy anialos2513@gmail.com oraz podanie jak największej ilości danych w tym:
wiek
waga
wzrost
wykształcenie
grupa krwi
zainteresowania

Pozdrawiam :)
Dino789
Posty: 34
Rejestracja: 08 marca 2021, 09:58 - pn

Re: dawstwo nasienia

Post autor: Dino789 »

Aktualne
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: dawstwo nasienia

Post autor: Tulipan »

Witam. Jestem zdrowym dawcą nasienia. Mogę to potwierdzić własnymi zdrowymi dziećmi, które urodziły się z punktacją 10 na 10, bez chorób genetycznych w rodzinie, bez nałogów, wykształcenie wyższe w rodzinie, nikomu jeszcze nie pomagałem zatem niemiałem kontaktu z nikim, jestem od dwóch lat w separacji z żoną zatem nie współżyłem przeszło dwa lata-brak możliwości zakażenia chorobami wenerycznymi itp. Jestem blondynem, 178cm wzrostu, 90kg normalnej budowy nie otyły bez brzucha, niebieskie oczy, bez nałogów, prowadzę zdrowy styl życia,. Moje dzieci zostały poczęte za pierwszym razem bez powtórek. Grupa krwi arh -. Bydgoszcz tel 500278375 pozdrawiam
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: dawstwo nasienia

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz.niedkugo wasze święto złożę ci życzenia ale z tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl

Wolalbym naturalnie jesli bys pozwolila i poznala sie ze mna
Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: dawstwo nasienia

Post autor: Tulipan »

Witam. Pomogę. Tel 500278375 Bydgoszcz
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: dawstwo nasienia

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post