Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

:arrow: np. Warszawa i Radom
lukas28
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2020, 16:29 - czw

Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

Post autor: lukas28 »

Hej, mam 30lat, mieszkam i pracuję w Warszawie. Z miłą chęcią poznam dziewczynę w wieku 20-30 lat, która również chciałaby już mieć własne dzieci i oparcie w drugiej osobie.

W wolnych chwilach zajmuję się działalnością artystyczną(techniczną). Zrealizowałem już kilka marzeń z tym z związanych (publikacje w pismach i internecie), a obecnie przymierzam się do autorskiej książki.
Lubie zarówno duże imprezy jak i kameralne spotkania, wycieczki, spacery we dwoje, wieczory przy filmie w domu.
Podobno dobrze gotuję. Jeśli Cię zainteresowałem, pisz śmiało :)

-wyższe wykształcenie (mgr)
-umysł ścisły
-178cm wzrostu, zdrowy, wysportowany, pozytywnie nastawiony do życia, z wieloma zainteresowaniami i hobby.

Zapraszam do kontaktu :)
Ostatnio zmieniony 17 października 2022, 23:08 - pn przez lukas28, łącznie zmieniany 1 raz.
lukas28
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2020, 16:29 - czw

Re: Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

Post autor: lukas28 »

aktualne
lukas28
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2020, 16:29 - czw

Re: Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

Post autor: lukas28 »

aktualne
Plodna22
Posty: 10
Rejestracja: 17 marca 2021, 06:48 - śr

Re: Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

Post autor: Plodna22 »

Mam 22 lata. Mieszkam w centrum Wielkopolski. Niestety mam nadwagę. Bardzo chciała bym znaleźć mężczyznę z którym założę rodzinę. Szukam taty i partnera nie tylko dawcy. Co o mnie młoda brunetka lekko kręcone włosy ciemne oczy. Bardzo chce zostać mama mieć rodzinę. Najbardziej chciała bym mężczyzny którego będę własnością. Pociaga mnie stary związek kobieta należy do mężczyzny a to on rządzi w domu.
lukas28
Posty: 12
Rejestracja: 16 kwietnia 2020, 16:29 - czw

Re: Szukam stałego związku i założenia rodziny - Warszawa

Post autor: lukas28 »

aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post