Otwarty, 27 lat szuka związku - Warszawa :)

:arrow: np. Warszawa i Radom
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Otwarty, 27 lat szuka związku - Warszawa :)

Post autor: MlodyWujek »

Witaj :)
A więc tak, mam 27 lat, szatyn o brązowych oczach, normalny, z natury pogodny, optymistyczny i ambitny. Dobrze i ciekawie nawet sobie żyję, jednak coraz bardziej doskwiera mi samotność. Chciałbym znaleźć sobie 36,6° do której zawsze można się przytulić i odpocząć, z perspektywą założenia rodziny. Wiek nie gra dla mnie w zasadzie większego znaczenia i nie mam żadnych sztywnych widełek, ani jakichś oczekiwań względem wyglądu. Raczej mam podejście "zobaczy się", czy rozmowa będzie się kleiła czy będzie jakaś chemia i będzie się nam fajnie czas spędzało.
To teraz czas na haczyk :P Jestem dawcą nasienia i pomogłem kilku parom/singielkom w spełnieniu marzeń o dziecku, czytaj mam dzieci(choć oczywiście nie mam z nimi kontaktu i nie planuje mieć). Nie chciałbym ukrywać tego faktu i otwarcie szukam partnerki, która byłaby w stanie to zaakceptować. Wiem że to może być znacząca kwestia w związku, mimo iż wszystkie biorczynie mówią że to wspaniałe co robię i na pewno kogoś znajdę, dlatego to zaznaczam i podkreślam. Choć wiadomo oprócz tego, musimy sobie jeszcze przypaść oczywiście do gustu ;)
Mogę tylko jeszcze zachęcić do pisania wszystkie zainteresowane Panie, poznajmy się i dajmy sobie szansę ;)
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 marca 2021, 09:47 przez MlodyWujek, łącznie zmieniany 5 razy.
"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy" - Ben Carson
Miłość nie wybiera

Re: Szukam związku, bez oczekiwań i presji - Warszawa ;)

Post autor: Miłość nie wybiera »

Witaj wyczerpujący opis, przyciągnął mnie 😉 Dobrze widzę że jesteś dawca? Planujesz dalej nim być nawet w związku ?
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Re: Szukam związku, bez oczekiwań i presji - Warszawa ;)

Ciężko napisać coś o sobie zgrabnie i sprawnie, ale cieszę się że kogoś zainteresowałem :) To czy będę dalej dawca zależy tak na prawdę w dużej mierze od potencjalnej partnerki.

P.S. Przepraszam, za spóźnioną odpowiedź, ale kompletnie umknęło mi powiadomienie, że ktoś odpisał >.<
"Szczęście nie jest rezultatem tego, co zdobywamy – ale tego, co dajemy" - Ben Carson
ruda21

Re: Młody, otwarty szuka związku - Warszawa :)

Post autor: ruda21 »

ruda21@op.pl
odezwij sie
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Nie wiem czemu,. ale nie dostaję powiadomień, jak tutaj ktoś mi napisze :(
Dlatego proszę o kontakt przez prywatne wiadomości :C
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Ogłoszenie aktualne :)
Agapawlak

Post autor: Agapawlak »

Hej
Jestem gotowa ;)
Aga
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Ogłoszenie aktualne - proszę pisać wiadomości priv, bo czasami nie dostaję powiadomień z tematu :/
Awatar użytkownika
MlodyWujek

Re: Otwarty, 26 lat szuka związku - Warszawa :)

Aktualne :)
Nike

Re: Otwarty, 26 lat szuka związku - Warszawa :)

Post autor: Nike »

Hej...Jak sytuacja u ciebie?
ODPOWIEDZ