Poznam mądrego, dojrzałego mężczyznę z ok. Warszawy

:arrow: np. Warszawa i Radom
Madeleine_2019
Posty: 4
Rejestracja: 01 sierpnia 2019, 21:44 - czw

Poznam mądrego, dojrzałego mężczyznę z ok. Warszawy

Post autor: Madeleine_2019 »

Poznam mądrego, dojrzałego mężczyznę, któremu zależy na zbudowaniu czegoś trwałego, prawdziwego, szczerego oraz pełnego szacunku. Nie szukam ideału, bo sama nie jestem idealna. Poza tym ideały nie istnieją. Szukam faceta, który będzie dla mnie nie tylko partnerem ale również przyjacielem. Cenię sobie poczucie humoru, mądrość życiową, umiejętność dialogu, dobrą ripostę.... Nie cierpię chamstwa. Jeżeli szukasz GWIAZDY lub GWIAZDECZKI do zabawy etc. to daruj sobie. Interesuje mnie stworzenie fajnej relacji i założenie rodziny. Mam 34 lata. Zapraszam do kontaktu mailowego: Madeleine_2019@wp.pl
samotny3
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2016, 18:03 - pn

Re: Poznam mądrego, dojrzałego mężczyznę z ok. Warszawy

Post autor: samotny3 »

Mam propozycję i zróbmy tak, wybierzesz sobie odpowiedniego pana oczywscie wykształconego na poziomie i tylko sie modlic aby dziecko, które przyjdzie na świat oddziedziczyło jego geny. Przecież każda matka czy ojciec pragnie aby dziecko było zdrowe i wspaniale sie rozwijało inteligętnie i fizycznie. Więc do czego zmierzam ; Nie jestem płodny i nie mam dzieci a bardzo pragnę je miec. Jest wiele sposobów aby zostac w ciąży np. przez ogłoszenia w prasie jest tysiące amatorów do zapłodnienia bez zobowiązań. Marzy mi sie pewien styl zachowań w relacji 2+1 będzie to ukryta swiadomość dawcy nasienia. On nie musi wiedziec, że po jego stosunku z Tobą, natychmiast pragnę sie kochac z Tobą działa to na moją podświadomośc, że dziecko poczęte jest moje i daje jemu swoje nazwisko. W moim przypadku jest to ważne a tym bardziej, że absolutnie nie jestem zazdrosny o sex mojej pani, która do woli może sex uprawiac z kim chce. Dochodzi do tego, że moja partnerka powinna być wątpliwej reputacji jej przygody będą mi dostarczac wiele emocji i wrażeń. Przemysl to i zdecyduj czy taka forma współżycia Tobie odpowiada aaaa zapomniałem jestem w wieku 62 lat. Odpisz
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznam mądrego, dojrzałego mężczyznę z ok. Warszawy

Post autor: pery2938 »

Witam czy nadal aktualne zapraszam priv perry2938@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post