Pragnę mieć dzieci

:arrow: np. Warszawa i Radom
mamamama
Posty: 3
Rejestracja: 06 czerwca 2019, 18:31 - czw

Pragnę mieć dzieci

Post autor: mamamama »

Witam, poszukuję odpowiedzialnego mężczyzny, który tak jak i ja pragnie mieć dziecko. Mam 27 lat , jestem z Warszawy. Szczupła blondynka, niebieskie oczy. Szukam osoby, dla której tak jak i dla mnie dobro dziecka byłoby najważniejsze. Która czerpała aby radość z faktu bycia ojcem. Ja już jestem mamą, mam doświadczenie i wiem czego chce, brak tylko Odpowiedniej osoby do spełnienia swoich marzeń.

Olamail11@wp.pl
Thend
Posty: 1
Rejestracja: 14 grudnia 2020, 19:47 - pn
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: Thend »

Witam.
Jestem 29 letnim odpowiedzialnym mężczyzna i również moim marzeniem jest mieć dzieci! Pochodzę z podlasia.
Zainteresowana ? Proszę o kontakt
Zdecydowanypomóc34
Posty: 2
Rejestracja: 03 stycznia 2021, 10:07 - ndz

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: Zdecydowanypomóc34 »

Hej Mam 34 lata jestem z Warszawy Mam stałą pracę i bardzo pragnę założyć rodzinę Do tej pory za dużo czasu poświęciłem pracy i przyszedł ten czas kiedy człowiek pragnie miłości rodzinnej pozdrawiam Jeżeli jesteś zainteresowana napisz
samotny3
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2016, 18:03 - pn

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: samotny3 »

Mam propozycję i zróbmy tak, wybierzesz sobie odpowiedniego pana oczywscie wykształconego na poziomie i tylko sie modlic aby dziecko, które przyjdzie na świat oddziedziczyło jego geny. Przecież każda matka czy ojciec pragnie aby dziecko było zdrowe i wspaniale sie rozwijało inteligętnie i fizycznie. Więc do czego zmierzam ; Nie jestem płodny i nie mam dzieci a bardzo pragnę je miec. Jest wiele sposobów aby zostac w ciąży np. przez ogłoszenia w prasie jest tysiące amatorów do zapłodnienia bez zobowiązań. Marzy mi sie pewien styl zachowań w relacji 2+1 będzie to ukryta swiadomość dawcy nasienia. On nie musi wiedziec, że po jego stosunku z Tobą, natychmiast pragnę sie kochac z Tobą działa to na moją podświadomośc, że dziecko poczęte jest moje i daje jemu swoje nazwisko. W moim przypadku jest to ważne a tym bardziej, że absolutnie nie jestem zazdrosny o sex mojej pani, która do woli może sex uprawiac z kim chce. Dochodzi do tego, że moja partnerka powinna być wątpliwej reputacji jej przygody będą mi dostarczac wiele emocji i wrażeń. Przemysl to i zdecyduj czy taka forma współżycia Tobie odpowiada aaaa zapomniałem jestem w wieku 62 lat. Odpisz
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: pery2938 »

Witaj nadal aktualne?? Zapraszam na priv perry2938@gmail.com
5Tomasz5
Posty: 54
Rejestracja: 28 marca 2020, 17:55 - sob

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: 5Tomasz5 »

Witam, chętnie Cię poznam, marzy mi się rodzina i fajna żona, odezwij się a zobaczymy co i jak :)
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: A31 »

Jak aktualne, to proszę o kontakt
albio21.90@wp.pl
Adam2015
Posty: 39
Rejestracja: 12 grudnia 2020, 16:21 - sob

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: Adam2015 »

Cześć. Proszę o kontakt. ac29@op.pl
Sławek kawaler 44
Posty: 22
Rejestracja: 12 listopada 2022, 11:51 - sob

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: Sławek kawaler 44 »

Witaj samotna blondynka tu Sławek lat 44 kawaler z Polkowice do wzięcia chcesz być mamą i żona i narzczona w ciąży i zamieszkać razem masz pytania do mnie śmiało odp na każde
Sławek kawaler 44
Posty: 22
Rejestracja: 12 listopada 2022, 11:51 - sob

Re: Pragnę mieć dzieci

Post autor: Sławek kawaler 44 »

Mój numer telefonu 723524843
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post