Pytania kobiet w mailu .

Wszelkie uwagi i pomysły na temat tego forum.
Zbyszek68

Pytania kobiet w mailu .

Post autor: Zbyszek68 » niedziela, 4 listopada 2018, 20:20

Witam
Napisałem do jednej pani z ogłoszenia szukającej dawcy , a ona pyta mnie w mailu czy jestem dobrym dawcą ?
Ludzie , takie pytania zadaje się debilom z ulicy a nie komuś , kto odpowiada na ogłoszenie kobiety .
Nie pamiętam maila tej kobiety ale wiem , że na imię miała Gabriela i chyba była z Rzeszowa , typowa prostaczka z wiochy .
Niedługo usunę konto z tego portalu bo widzę , że większość to puste smarkule , które nie potrafią napisać normalnego maila a już nie mówię o spotkaniu czy samego aktu zapłodnienia . Przecież taka idiotka jedna z drugą może oskarżyć potencjalnego kandydata zapłodnienia , o gwałt albo kradzież jeżeli nie spełni jej dziwnych warunków .

A teraz do potencjalnych dawców :
Drodzy mężczyźni zastanówcie się nad swoją przyszłością bo nigdy nie wiecie do kogo odpowiadacie i kto jest po tamtej stronie . Radze wam , żeby na pierwsze spotkanie zapoznawcze jechać we trzech , bo każdy z nich będzie widzieć inne cechy u kobiety , którą chcecie zapłodnić , a jeżeli już do tego dojdzie to wymuście podpisanie stosownego dokumentu u notariusza , w celu zabezpieczenia się na przyszłość .
Nawet nie wiecie co siedzi kobietom w głowach , zwłaszcza w dzisiejszych czasach kiedy ludzie są zmanipulowani przez pieniądze i zrobią wszystko żeby mieć ich jak najwięcej .
A wszystko to , wiem z własnego doświadczenia . Bądźcie ostrożni .

Wymyslony
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2017, 16:50

Re: Pytania kobiet w mailu .

Post autor: Wymyslony » poniedziałek, 5 listopada 2018, 19:35

Każdego rodzaju porozumienia pomiędzy osobami będącymi rodzicami dziecka w kwestii niedochodzenia roszczeń alimentacyjnych, będą nieważne w obowiązującym w Polsce systemie prawnym. Jeśli któraś Pani zechce pozwać dawcę o alimenty to każdy sąd je zasądzi. Zapytajcie prawnika albo poszukajcie orzeczeń w takich sprawach. Najważniejsza daleko idąca dyskrecja. Jeśli Pani nie chce tego uszanować - odpuście.

Nielatający
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 lipca 2019, 12:55
Kontakt:

Re: Pytania kobiet w mailu .

Post autor: Nielatający » czwartek, 4 lipca 2019, 13:00

No różne mają pytania, różne...

ODPOWIEDZ