Chcę swojej rodziny, śląsk.

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
uwielbiamdzieci
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2017, 18:42 - wt

Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: uwielbiamdzieci »

Cześć! :)
Jestem tu jak większość.. pragnę dziecka, a najbardziej normalnej rodziny. Mama, tata, dziecko.
Nie marzę o karierze, chociaż mam fajną pracę i stabilną, ale od zawsze moim marzeniem jest być mamą, żoną.
Mam 25 lat i jestem z okolic Katowic.
Nigdy świadomie nie chciałabym pozbawiać dziecka ojca. Więc szukam tylko kogoś kto chciałby zacząć normalnie - poznać się i ewentualnie potem założyć rodzinę.
Jestem wysoką, szczupłą, uśmiechniętą dziewczyną, z podejściem do dzieci, bardzo rodzinna i zżyta z moimi bliskimi.
Szukam kogoś o podobnym podejściu, nie ważna lokalizacja, jednak wiek ważny.. nie więcej niż 35 lat, nie mniej niż ja.

Pozdrawiam i z chęcią odpiszę na każdą wiadomość! ;)
Max1992
Posty: 5
Rejestracja: 07 sierpnia 2014, 17:24 - czw

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: Max1992 »

Cześć, Jeżeli ogłoszenie jest nadal aktualne, to proszę o odzew. ;)
Marcin 25L. Kielce.
Pozdrawiam.
deszak
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2017, 23:22 - ndz

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: deszak »

Miłego wieczoru!
kamis12
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2017, 09:11 - śr

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: kamis12 »

Jezeli aktualne dalej pisz 668123018
Michal0189
Posty: 6
Rejestracja: 23 sierpnia 2016, 20:37 - wt

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: Michal0189 »

Zapraszam mam 28 lat warszawa zapraszam na prv
zbychu765
Posty: 10
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:39 - pn

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: zbychu765 »

uwielbiamdzieci pisze:Cześć! :)
Jestem tu jak większość.. pragnę dziecka, a najbardziej normalnej rodziny. Mama, tata, dziecko.
Nie marzę o karierze, chociaż mam fajną pracę i stabilną, ale od zawsze moim marzeniem jest być mamą, żoną.
Mam 25 lat i jestem z okolic Katowic.
Nigdy świadomie nie chciałabym pozbawiać dziecka ojca. Więc szukam tylko kogoś kto chciałby zacząć normalnie - poznać się i ewentualnie potem założyć rodzinę.
Jestem wysoką, szczupłą, uśmiechniętą dziewczyną, z podejściem do dzieci, bardzo rodzinna i zżyta z moimi bliskimi.
Szukam kogoś o podobnym podejściu, nie ważna lokalizacja, jednak wiek ważny.. nie więcej niż 35 lat, nie mniej niż ja.

Pozdrawiam i z chęcią odpiszę na każdą wiadomość! ;)
Miło powitać i miło by Cię było poznać bardzo mądrze myślisz bo szczęśliwa i kochająca się rodzina z dzieckiem to największy skarb pozdrawiam tel 532416676 ja też mam takie marzenie
tomasz1992
Posty: 16
Rejestracja: 22 marca 2017, 17:59 - śr

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: tomasz1992 »

Witaj.
Mam na imię Tomek, 25 lat, brunet, niebieskie oczy, 178cm wzrostu.
Mieszkam na Podkarpaciu a konkretnie w Rzeszowie.
Też pragnę mieć dziecko i wspólnie je wychować.
Jeśli Twoje ogłoszenie jest nadal aktualne to proszę o wiadomość.
Gwarantuje wspólne wychowanie dziecka jak również mieszkanie.
Zostawiam swój numer : 533-882-654
Pozdrawiam Tomek :)
pawelgawel
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 2017, 19:09 - wt

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: pawelgawel »

przepraszam mampytanie czy nadal szukasz tego jedynego na całe zycie jesli tak napisz do mnie fajny kawaler misiekzico@wp.pl
DrGreg
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwietnia 2015, 22:31 - pt

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: DrGreg »

Cześć,

Powiedz mi, jakiego dokładnie faceta poszukujesz, czego od niego oczekujesz, czego nie znosisz w mężczyznach, a co kochasz?
Jednym słowem czego chcesz od życia?

Trochę o mnie... Obecnie mieszkam w Budapeszcie, ale za maks 2-3 miesiące wracam do Polski, aby sobie ułożyć życie, jestem zmęczony byciem sam, co nie oznacza, że jestem desperatem, miałem dziewczyny, ale nie były gotowe\dojrzałe do czegoś więcej, a ja tego chcę.
Mam 32 lata, pracuję w IT, mam też jakiś papierek z uczelni wyższej, lubię aktywnie spędzać czas, ale i czasami poleniuchować. Można powiedzieć, że jestem romantykiem, ale też bez przesady, gdyż np. w łóżku wychodzi ze mnie diabeł ;-)
O ile się ostatnio nie skurczyłem to mam jakieś 177 cm, oczy czarne włosy też, 78 kg.
Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej, to napisz, zobaczysz, że warto.

Pozdrawiam gorąco,
Łukasz.

P.S. Moje wady to bezpośredniość i nadmierne rozpieszczanie...
zbychu765
Posty: 10
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:39 - pn

Re: Chcę swojej rodziny, śląsk.

Post autor: zbychu765 »

uwielbiamdzieci pisze:Cześć! :)
Jestem tu jak większość.. pragnę dziecka, a najbardziej normalnej rodziny. Mama, tata, dziecko.
Nie marzę o karierze, chociaż mam fajną pracę i stabilną, ale od zawsze moim marzeniem jest być mamą, żoną.
Mam 25 lat i jestem z okolic Katowic.
Nigdy świadomie nie chciałabym pozbawiać dziecka ojca. Więc szukam tylko kogoś kto chciałby zacząć normalnie - poznać się i ewentualnie potem założyć rodzinę.
Jestem wysoką, szczupłą, uśmiechniętą dziewczyną, z podejściem do dzieci, bardzo rodzinna i zżyta z moimi bliskimi.
Szukam kogoś o podobnym podejściu, nie ważna lokalizacja, jednak wiek ważny.. nie więcej niż 35 lat, nie mniej niż ja.

Pozdrawiam i z chęcią odpiszę na każdą wiadomość! ;)
Miło powitać i miło by Cię było poznać pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post