Szukam - Śląsk

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
Latiya
Posty: 1
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 19:46 - wt
Lokalizacja: Katowice

Szukam - Śląsk

Post autor: Latiya »

Szukam odpowiedzialnego mężczyzny, z którym mogę wychowywać wspólnie dziecko. Mam 33 lata i syna . Marzę o drugim dziecku niestety mam wrażenie że mężczyźni w tych czasach szukają jedynie związków na krótka chwilę dopóki się nie znudza.
Szczupła, ponoc zgrabna 🙂 po studiach. Oczy bliżej nieokreślone zmienne od pogody, najczęściej zielone, włosy jasny brąz długie, znak rozpoznawczy - uśmiech 🙂Jestem sama z własnego wyboru ale trafilam tu z myślą że być może uda mi się znaleźć osobę która tak jak ja chciałaby założyć normalna rodzinę. Profile społecznościowe sobie odpuściłam ponieważ nie szukam Modela który bajeruje pierwsze lepsze.
Pracuję. W wolnych chwilach preferuje wycieczki w plener 🙂 Jesli INTERESUJE cię w jakiś sposób moja osoba zostaw namiar. Odezwę się
Misiek1984
Posty: 6
Rejestracja: 28 stycznia 2020, 18:38 - wt
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: Misiek1984 »

Cześć miło poznać z tej strony Michał 35 l miły sympatyczny z poczuciem humoru zapraszam do kontaktu
gazella5@1983.com
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2020, 21:06 - ndz

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: gazella5@1983.com »

Witam,mam 37 lat pomogę Pani, jestem wysoki,szczupły,nie brzydki. Wykształcenie średnie. Jeśli jest to panna chętnie pomogę wychować a nawet wejść w stały związek. Nie mam zobowiązań,dobrze się prowadzę w życiu codziennym. Zainteresowane Panie proszę o kontakt pozdrawiam Artur.
gazella5@1983.com
Posty: 2
Rejestracja: 08 marca 2020, 21:06 - ndz

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: gazella5@1983.com »

Częstochowa okolice lub ogólnie śląskie mogą być inne województwa przyległe do śląska
FreeMen
Posty: 11
Rejestracja: 16 października 2019, 11:18 - śr

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: FreeMen »

Poznajmy się
Tomek782
Posty: 2
Rejestracja: 30 sierpnia 2020, 11:21 - ndz

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: Tomek782 »

Czesc
Nie za bardzo wiem od czego zacząć gdyż zarówno ogłoszenie jak i pewnie moja odpowiedź są dość nietypowe. Podobnie ja Ty szukam osoby (kobiety) więc może Ciebie, gdyż chciałbym założyć rodzinę z dziećmi. Nie szukam jednorazowej przygody lecz relacji opartej na mam nadzieję miłości i szacunku. Zdaje sobie sprawę z tego że ideały nie istnieją i w związku niestety trzeba przymknąć oka na różne rzeczy. Jeśli zdecydujesz się odpisać i masz jakieś pytania pisz. Mój mail to tomaszpysz@yahoo.com pozdrawiam i miłej niedzieli
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: tygrys10 »

ja ,polski inzynier,kawaler,mam swoje mieszkanie i chce tez dzieci tylko starszy jestem od ciebie troche
o ode mnie cos
Dla ciebie kwiatuszek,
sześć małych serduszek,
jeszcze cztery robaczki
i trzy słodkie buziaczki.

Jeśli zgadniesz, kto to taki
to dostaniesz dwa buziaki.
Jeśli zgadniesz, że to ja,
to dostaniesz jeszcze dwa.
Twoja Walentynka!
zibi513
Posty: 20
Rejestracja: 26 sierpnia 2017, 17:55 - sob

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: zibi513 »

Witam ja chętnie ci pomogę. Napisz lub zadzwoń na 501079238. Zbyszek
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Szukam - Śląsk

Post autor: tygrys10 »

hej,inzynier,mam swoje mieszkanie....marze o dziecku.chętnie Cię poznam i wspólnie ułozymy życie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post