Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

:arrow: Miłość bez szukania przygód.
radinow
Posty: 1
Rejestracja: 19 lutego 2021, 21:01 - pt

Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

Post autor: radinow »

Witam, Już na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem nieśmiały w stosunku do kobiet, ale tylko do czasu gdy bliżej się poznamy :-) Jestem bardzo uczuciowy i wrażliwy a szczególnie na ludzką krzywdę. Może to nie ma dla wszystkich kobiet ale dla tej jednej jedynej może mieć znaczenie, że taki jestem? Wierzcie lub nie, ale trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć kobietę dla której wartości takie jak miłość, szczerość, wrażliwość, współczucie mają większe znaczenie, natomiast dla mnie jest to bardzo istotne. Bardzo chciałbym poznać kobietę podobnie myślącą i kierującą się podobnymi zasadami. Nie ma dla mnie znaczenia twój status społeczny i nie wnikam również w twoją przeszłość, jeśli nie chcesz bym wiedział - nigdy nie wnikam. Dla mnie jest istotne tu i teraz, z tobą mogę zacząć NOWE życie by cię darzyć miłością i szacunkiem. Jeśli jest tu Pani której odpowiada ktoś taki jak ja, to proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Ka_ri
Posty: 4
Rejestracja: 16 marca 2021, 17:24 - wt

Re: Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

Post autor: Ka_ri »

Witam serdecznie, zainteresowana jestem Twoim ogłoszeniem i bardzo jest bliskie sercu to co napisałeś. Napisz na_zawsze@interia.pl
kubisia22
Posty: 1
Rejestracja: 16 marca 2021, 11:04 - wt

Re: Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

Post autor: kubisia22 »

Cześć. Napisz do mnie proszę na mejla. maria.spenser@interia.eu
Karol82
Posty: 5
Rejestracja: 25 stycznia 2021, 13:30 - pn
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

Post autor: Karol82 »

Cześć proszę napisz skąd jesteś? Ja jestem spokojną wartościową poukładaną dziewczyną. Mam wyształcenia wyższe pracuję. Moim marzeniem jest mieć Rodzinę. Jeśli zainteresowany, to napisz proszę... kaan3@prokonto.pl. Ja jestem z Olsztyna....
Veronica
Posty: 49
Rejestracja: 28 sierpnia 2019, 20:08 - śr

Re: Chcę być dobrym mężem i mogę nim być

Post autor: Veronica »

radinow pisze: 19 lutego 2021, 21:20 - pt Witam, Już na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem nieśmiały w stosunku do kobiet, ale tylko do czasu gdy bliżej się poznamy :-) Jestem bardzo uczuciowy i wrażliwy a szczególnie na ludzką krzywdę. Może to nie ma dla wszystkich kobiet ale dla tej jednej jedynej może mieć znaczenie, że taki jestem? Wierzcie lub nie, ale trudno jest w dzisiejszych czasach znaleźć kobietę dla której wartości takie jak miłość, szczerość, wrażliwość, współczucie mają większe znaczenie, natomiast dla mnie jest to bardzo istotne. Bardzo chciałbym poznać kobietę podobnie myślącą i kierującą się podobnymi zasadami. Nie ma dla mnie znaczenia twój status społeczny i nie wnikam również w twoją przeszłość, jeśli nie chcesz bym wiedział - nigdy nie wnikam. Dla mnie jest istotne tu i teraz, z tobą mogę zacząć NOWE życie by cię darzyć miłością i szacunkiem. Jeśli jest tu Pani której odpowiada ktoś taki jak ja, to proszę o kontakt. Pozdrawiam.

Ile masz lat i skąd jesteś???
Bardzo mnie zainteresowało Twoje ifloszenie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post