Gej poszukuje do białego związku/małżeństwa i pragnie zostać ojcem

:arrow: Miłość bez szukania przygód.
Darkside97
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 22:40 - sob

Gej poszukuje do białego związku/małżeństwa i pragnie zostać ojcem

Post autor: Darkside97 »

Cześć!

Mam 24 lata, a obecnie studiuję i mieszkam w Lublinie. W przyszłości chciałbym zostać nauczycielem i czerpać radość oraz satysfakcję z wykonywanej przez siebie pracy. Mimo młodego wieku, ciągle myślę na temat przyszłości. Snuję najróżniejsze wizję, zastanawiam się nad sensem życia, a czasem wizualizuję swoje przemyślenia przenosząc je na papier w postaci wierszy lub opowiadań. Interesuję się także fotografią. Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy... stąd uwielbiam w wolnym czasie chwycić za obiektyw by móc uwiecznić na nim zachód słońca, układ gwiazd, wschód słońca, poranną rosę. Uwielbiam podróżować i odkrywać, w wolnym czasie słuchać muzyki, obejrzeć dobry film, wyjść na spacer, wypić lampkę wina, pojeździć rowerem, niestety nie mam z kim...

Korzystając z uprzejmości administratorów strony pozwalam więc sobię zamieścić swego ogłoszenie. Poszukuję kobiety czułej, troskliwej i zaangażowanej do białego związku (a kto wie, czy nie małżeństwa po lepszym poznaniu się), opartego na przyjaźni, zaufaniu i silnej więzi emocjonalnej. Skąd akurat takie ogłoszenie? Przede wszystkim jestem osobą homoseksualną romantycznie ukierunkowaną na kobiety. Nigdy nie wchodziłem w związki z mężczyznami. Być może wynika to z faktu, że wychowany zostałem w mocno konserwatywnym środowisku. To z kobietą chciałbym założyć pełnowartośćiową rodzinę w perspektywie 2 najbliższych lat (max. dwójka dzieci)

Napisz jeśli:

* Wiesz czym jest biały związek i rozumiesz z jakimi konsekwencjami wiąże się zaangażowanie w tak owy
* Masz od 20 do 30 lat
* Pochodzisz z Lubelskiego, przy czym ten warunek nie jest rzecz jasna warunkiem koniecznym w dobie w której żyjemy :)
* Chcesz posiadać dziecko/dzieci w przyszłości/najbliższym czasie
* Jesteś osobą wierzącą (a przynajmniej zrzeszoną w Kościele)
* Jesteś osobą zdecydowaną i zaangażowaną w rozwijanie relacji
* Uczciwą i prawdomówną
* Ciekawą i nietuzinkową
* Miłą i sympatyczną

Proszę, byś kontaktując się ze mną na mail: szczesliwe.zycie@wp.pl od razu na wstępie napisała coś o sobie, a także podała powód dlaczego napisałaś. To dla mnie bardzo ważne. Nie szukam przykrywki, a wsparcia i miłości. Oboje powinniśmy się czuć dobrze w swoim towarzystwie...

Nie pisz jeśli:

* Chcesz za wszelką cenę przekonywać mnie do zmiany podejścia (ono się już nie zmieni)
* Chcesz polemizować z tym co napisałem (po prostu pomiń to ogłoszenie)
* Nie wiesz czym jest biały związek
* Chcesz poeksperymentować
* Nie jesteś pewna

I na koniec jeśli dotrwałaś pozwolę opowiedzieć o sobie nieco więcej...

* Nie straszę wyglądem
* Ważę 75 kilogramów
* Mierzę 170 cm wzrostu
* Lubię czasem poeksperymentować w ubiorze, ale daleko mi do alternatywy czy awangardy i raczej podążam z nurtem rzeki.
* Jestem połączeniem introwertyka i ekstrawertyka. Lubię zaciszny kąt, ale nie pogardzę imprezą w większym gronie od czasu do czasu.
* Z natury niepoprawny pesymisto-optymista i oddany fan Gwiezdnych Wojen :)

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio zmieniony 03 lipca 2021, 15:49 - sob przez Darkside97, łącznie zmieniany 1 raz.
Darkside97
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 22:40 - sob

Re: Szukam bratniej duszy do związku/małżeństwa

Post autor: Darkside97 »

Aktualne
Darkside97
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 22:40 - sob

Re: Szukam bratniej duszy do związku/małżeństwa

Post autor: Darkside97 »

Aktualne
Darkside97
Posty: 18
Rejestracja: 03 kwietnia 2021, 22:40 - sob

Re: Gej poszukuje do białego związku/małżeństwa i pragnie zostać ojcem

Post autor: Darkside97 »

Altualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post