Szukam... Towarzyszki, przyjaciółki, żony. Żeby razem spróbować zmienić życie na lepsze, zbudować własną szczęśliwą rodz

:arrow: Osoby z woj. śląskiego
PiotrSi
Posty: 1
Rejestracja: 13 października 2021, 20:14 - śr

Szukam... Towarzyszki, przyjaciółki, żony. Żeby razem spróbować zmienić życie na lepsze, zbudować własną szczęśliwą rodz

Post autor: PiotrSi »

Imię: Piotr
Wiek: 29 lat
Lokalizacja: Katowice
Wygląd: 1,79 m, blondyn, niebieskie oczy, szczupły/normalny
Osobowość: INTJ (Architekt), Romantyk, idealista wizjoner ale i realista, analityk
Szukam: Kobiety w wieku 18 - 30 lat, ze Śląska, ale...

Kim jestem

Cześć :) Mam na imię Piotr. Miło mi że weszłaś do mojego wątku. Postaram Ci się opisać siebie jak najdokładniej. A więc..

Przede wszystkim jestem normalnym, dojrzałym, odpowiedzialnym facetem. Mam swoją pracę (jest bardzo elastyczna). Jestem typem romantyka, dla którego ważne są uczucia, gesty, kieruję się w życiu sercem. Jestem też jednak realistą i rozsądnym facetem, z którym zawsze da się logicznie pogadać. To co jeszcze mnie cechuje to opiekuńczość, empatia, tolerancja, szerokie horyzonty. Cenię ludzi inteligentnych i lubię dyskutować na różne tematy.

Jestem od wielu lat w pełni niezależny, potrafię prowadzić dom. Lubię gotować, więc jeśli nie potrafisz lub nie lubisz to nie umrzemy z głodu :) Jestem za równouprawnieniem, partnerstwem, ale też uważam że facet powinien “w razie czego” nad wszystkim czuwać : ) Staram się mieć klasę i być gentlemanem w każdej sytuacji. Lubię ubierać się elegancko, uważam że “must have” każdego faceta to koszula, zegarek, spodnie i oxfordy - co nie oznacza że nie lubię ubrać się w sneakersy, bluzę i wyskoczyć do Maka na 2forU :) Jestem osobą spokojną, przyjazną, opanowaną. Lubię podróże, F1, fotografię, włoską kuchnię, muzykę klasyczną/rocka i białe wino.


Rodzina, Czego szukam

Chciałbym stworzyć z kimś własną wymarzoną rodzinę, dom pełen ciepła i miłości. Miejsce które będzie prawdziwym spełnieniem marzeń, oazą, odskocznią, fundamentem wszystkiego. Chodzi mi o to żeby to naprawdę było miejsce marzeń a nie gdzie będziemy spełniali obowiązki. Żeby zbudować ją razem...

Szukam związku, partnerskiej relacji w której będziemy czuli się bezpiecznie, wygodnie, w której będziemy dbali o siebie, pilnowali się i szanowali. Gdzie będziemy dla siebie najważniejsi. Chciałbym w przyszłości mieć dzieci i rodzinę ale najpierw zadbać o relację żeby była do końca życia i to na niej można było budować wszystko inne.Do tego czasu chciałbym też się “wyszaleć” z kimś bliskim, podróżować, spełniać marzenia, przeżyć chwile które będziemy wspominać przez resztę życia przy kominku. Przede wszystkim chciałbym żeby rodzina była szczęśliwa. Każdy mógł się w niej realizować jako maż/żona, mama/ojciec, żeby każdy się czuł w niej dobrze. Chciałbym prostu spróbować spełnić marzenia obu osób, zmienić swoje życie na lepsze ale razem...bez względu na efekt czy etap na którym się zatrzymamy, bez wymagań, presji itd.

Kogo szukam

Szukam kobiety w wieku 18 - 30 lat, ze Śląska. Nie zamykam się jednak na to, bo nie to jest najważniejsze. Szukam osoby z którą będę mógł stworzyć udany związek, której też zależy i wie czego chce. Osoby z którą będę mógł iść przez życie za rękę zarówno ciesząc się jak i przeżywać trudniejsze chwile. Dla której też liczyć się “być” nie “mieć”. Szukam osoby inteligentnej, z klasą, szczerej, lojalnej, gotowej zaufać.

Z góry dziękuję osobom mającym dzieci, po rozwodach, wielkich miłościach. O ile nie zależy mi na konkretnym wyglądzie cenię zadbane kobiety, gdyż na to mamy wpływ i świadczy to o nas. Szukam zatem przyjaciółki, żony, partnerki, powierniczki... z którą mógłbym zbudować życie i iść przez nie niezależnie co się stanie.


Chciałbym podejść do tej sprawy na poważnie. Przede wszystkim fajnie byłoby pogadać, poznać się. Możemy zrobić to w sieci lub się spotkać. Potem chciałbym wstrzymać inne znajomości z obu i spróbować poznać się bliżej jeśli przypadniemy sobie do gustu.

Jeśli zainteresował Cię ten post, zapraszam do kontaktu, napisz. Może to początek czegoś fajnego : )

Miłego dnia : ) Piotr
Bellana
Posty: 13
Rejestracja: 03 sierpnia 2022, 07:08 - śr

Re: Szukam... Towarzyszki, przyjaciółki, żony. Żeby razem spróbować zmienić życie na lepsze, zbudować własną szczęśliwą

Post autor: Bellana »

Czuje to samo jak to czytam ale mam 39 lat
kena
Posty: 7
Rejestracja: 31 lipca 2023, 11:33 - pn

Re: Szukam... Towarzyszki, przyjaciółki, żony. Żeby razem spróbować zmienić życie na lepsze, zbudować własną szczęśliwą

Post autor: kena »

Hej, wybacz jeśli zawracam Ci bezsensu głowę
Nie spełniam Twoich kryteriów bo jestem w ciąży
Ale fascynuje mnie Twój dokładny opis i brzmi on jakbyś faktycznie szukał drugiej osoby a nie tylko przyjemności którą ta osoba może Ci dać
Lubimy podobne rzeczy i podobnych rzeczy byśmy chcieli
Też uśmiechnęłam się gdy napisałeś o swoim typie osobowości
Jakbyś był ciekawy mojego to ENTP więc zdaje mi się że obydwoje w grupie analityków haha
Poza tym jestem osobą z bardzo wysokim ilorazem inteligencji (testy przeprowadzone przez psychologa a nie tylko życzenie żeby tak było)
Mówiłeś że lubisz muzykę klasyczną... Grasz może na jakimś instrumencie pewnym trafem? 😊
Rock też jest świetny

Ja jednak lubię każdy rodzaj muzyki (co nie oznacza że każdy utwór jak niektórzy myślą gdy słyszą że "każdy rodzaj/gatunek")

Wydajesz się porządnym człowiekiem i bardzo ciekawym
Mogę powiedzieć że aż czuję jakby mnie coś do Ciebie ciągnęło
Jakby bratnia dusza haha

Mam 18 lat i mam na imię Oliwia jakby co


Miło by było chociażby pogadać chociaż jeśli uważasz to za stratę czasu to zignoruj

Życzę Ci miłego dnia! ☺️
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post