Mama solo

:arrow: np. Wrocław, Legnica
Marcel84
Posty: 3
Rejestracja: 05 lutego 2021, 22:47 - pt

Re: Mama solo

Post autor: Marcel84 »

Witam,
Pomogę 😀
Robson35
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2020, 13:16 - wt

Re: Mama solo

Post autor: Robson35 »

Witaj.
Mam na imię Robert.
Mam 36 lat.
Z miłą checią Ci pomogę.
Jesrem po studiach.
Uprawiam sport.
Zapraszam
Email Robson198666@gmail.com
Młody19latek
Posty: 2
Rejestracja: 19 września 2021, 16:21 - ndz

Dawca

Post autor: Młody19latek »

Hejka mam 19 lat nie chce pisać jaki jestem xajebisty bo nie jestem nigdy nie uprawiałem seksu dlatego tutaj pisze upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu pozdrawiam buziaki
Fajny
Posty: 4
Rejestracja: 23 października 2021, 02:06 - sob

Re: Mama solo

Post autor: Fajny »

Cześć chętnie pomogę Damian 24 lata również z Wrocławia wysoki przystojny posiadający wykształcenie wyższe oraz z dobrej Rodziny chęcią się spotkam dla mnie to będzie dobra zabawa oraz pomoc osobie która pragnie zostać Mamą co do mojego stanu zdrowia pracuję w branży medycznej więc z tym nie ma żadnego problemu napisz a wyślę zdjęcia pozdrawiam
Damianjanikowski124@gmail.com
Tobix
Posty: 16
Rejestracja: 11 lipca 2021, 11:32 - ndz
Lokalizacja: Kalisz
Kontakt:

Re: Mama solo

Post autor: Tobix »

Hejka widziałem twoje ogłoszenie odnoście tego że chcesz zostać matką i jestem gotów pomóc Ci w tym zadaniu. Jeśli też byłabyś chętna żebym to ja cie zapłodnił i jak jest taka możliwość pomógł w wychowaniu razem dziecka to pisz śmiało na mojego emaila tomaszkos69@gmail.com miłoby było jakbyś załączyła w nim swoje zdjecie i opisała mi się 😀

Coś o mnie:
Wysoki kulturalny mężczyzna,zdrowy i pracujący,zdolny utrzymać swoje dziecko. Jestem wysokim brunetem o szarych oczach - nie wiem czy to interesujące ale ok. Moja cena to 500 zł za pierwsze 3 spotkania i każde kolejne 50 zł chyba że jesteś chętna razem wychowywać dziecko i być w związku wtedy nic nie musisz płacić.
No i tyle natazie czekam na twoją odpowiedź pozdrawiam Jakub 😉
WysokiBlondyn26
Posty: 1
Rejestracja: 16 lutego 2021, 10:17 - wt
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mama solo

Post autor: WysokiBlondyn26 »

Dzień dobry, mam na imię Patryk mam 27 lat , jestem już szczęśliwym tatą dwójki dzieci,dziewczynki i chłopaka w wieku 3 i 1.5 r. . Obydwoje są zdrowi i dobrze się rozwijają. Teraz coś o mnie , jestem wysokim(193cm) blondynem, dobrze zbudowanym (ok.100kg) po szkole średniej. Mieszkam we Wrocławiu ,oferuje Pani swoją pomoc;) jeśli chciałaby Pani dowiedzieć się czegoś więcej, służę pomocą. Pozdrawiam
Ja 26 lat.tato dwójki pięknych dzieci
Arekszymanski
Posty: 3
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 10:00 - pn

Re: Mama solo

Post autor: Arekszymanski »

Witam jestem w stanie Ci pomóc proszę o kontakt 1569arek@wp.pl pozdrawiam
pawelwro
Posty: 4
Rejestracja: 20 stycznia 2022, 14:09 - czw

Re: Mama solo

Post autor: pawelwro »

Witam serdecznie, 38 lat dwójka dzieci :) - w celu przedstawienia się zapraszam na rozmowę najlepiej sms 721151554 lub mareksuderjg@gmail.com
pozdrawiam
tomi34
Posty: 30
Rejestracja: 13 stycznia 2022, 21:19 - czw

Re: Mama solo

Post autor: tomi34 »

Zapraszam na priv dexter15@interia.pl
Erni222
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwietnia 2019, 18:00 - pt

Re: Mama solo

Post autor: Erni222 »

Witam jestem z Wałbrzycha. 37 lat jedno dziecko. Jak coś tel. 665843267
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post