Dziecko WLKP

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Ramzes
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:57 - śr

Dziecko WLKP

Post autor: Ramzes »

Dzień dobry,

imienia wolę nie podawać w tym momencie prawdziwego. Niech będzie zatem Adam. Reszta to 100% faktu.
Mam 34 lata, mieszkam w Poznaniu. Mam wyższe wykształcenie i stabilną pracę w państwowej firmie.
Od zawsze marzyłem o dziecku. Nigdy mi się jednak nie udawało go począć (choć było kilka prób i szans). Obecnie realizuję się podróżując. Jestem też praktykującym katolikiem.
Kogo szukam? Pani z wyższym wykształceniem. Marzącej tak jak ja o dziecku. Najlepiej wierzącej. Niekoniecznie z Poznania.
Oczywiście, jak chyba każdy marzę o normalnej rodzinie. Ale zegar tyka. Chcę sprawdzić się w roli ojca. Niestety Paniom posiadającym już dzieci muszę powiedzieć NIE. Podobnie jak tym, nie umiejącym poprawnie pisać po polsku. Wszelkiej maści naciągaczkom, oszustkom itp.
Dla mnie samo zarejestrowanie się na tym forum "zapładniaczy" nie jest powodem do dumy (nic osobistego Panie Administratorze). Przynajmniej jednak konkretnie.
Tylko priv. Żadnego pisania na forum.
Rybka8922
Posty: 2
Rejestracja: 17 kwietnia 2020, 09:43 - pt

Re: Dziecko WLKP

Post autor: Rybka8922 »

Witam,

ja także od zawsze marzyłam o dziecku. Z byłym mężem się staraliśmy ale nie wyszło. Czy moglibyśmy się spotkać na kawie i porozmawiać na ten temat ?

Pozdrawiam
Basia
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Dziecko WLKP

Post autor: carla87 »

Jeśli aktualne to pisz na karolina.wlodarczyk@vip.onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post