Kiedyś będę Mamą ;)

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Kiedyś Mama
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 2021, 23:21 - sob

Kiedyś będę Mamą ;)

Post autor: Kiedyś Mama »

Cześć,
Mam na imię Marta, mam 32 lata i już od około 5 lat bardzo chcę zostać mamą. Niestety życie potoczyło się jak się potoczyło i macierzyństwo pozostaje w strefie marzeń. Mężczyźni, na których trafiam okazują się być nieodpowiednim materiałem na ojców... Sama mam bardzo silny charakter, który doprowadził mnie do pewnych sukcesów zawodowych. Mimo, że jestem ambitna, zaradna, dbam o rozwój osobisty, nie chcę żeby kariera cały czas była na pierwszym miejscu. Hormony również coraz częściej dają o sobie znać. Z biologią też nie wygram.

W związku z moim tykającym zegarem biologicznym rozważałam różne opcje:
1. adopcja - proces jest jednak zbyt długotrwały, a szanse, że jako singielka "dostanę" dziecko, są niewielkie,
2. co-parenting - nie jestem w stanie "współdzielić" dziecka z kimś kogo tak naprawdę nie znam i traktować dziecko jako "współwłasność",
3. skorzystanie z dawcy spermy - biorę pod uwagę, jako ostateczność,
4. próba znalezienia na tym portalu mężczyzny, który ma podobne potrzeby do moich, a nuż "coś" zaskoczy między nami.

Kilka słów o mnie: jestem poznanianką, mieszkam w Poznaniu, jednak bardzo nie lubię miasta. Lubię naturę, przebywanie na świeżym powietrzu. Za 10 lat widzę się w domku w lesie z kochającą się rodziną. Sama takiej rodziny nie miałam, dlatego chcę aby w moim przypadku było inaczej.

Jestem średniego wzrostu szatynką, w rozmiarze XL, z włosami chwilowo w kolorze blond. Nie piję, nie palę. Jestem niewierząca. Od wieczoru wyborczego, kiedy Duda wygrał drugą kadencję nie oglądam telewizji ;) Skończyłam PP i WSB. Jestem zaradna, bezpośrednia, szczera aż do bólu i niezależna. Mam mieszkanie, samochód, świetną pracę. Panowie, wybaczcie szczerość, ale nie chcę utrzymywać mojego partnera. Nie jestem materialistką. Podchodzę do pieniędzy jako do narzędzia pozwalającego spełniać marzenia, poznawać świat. I nie chcę tego zaprzestać po urodzeniu dziecka.

Poprzedni związek nauczył mnie, że w związku najważniejszy nie jest partner. Nie można zapominać o sobie. W przypadku pojawienia się dziecka - dziecko wskakuje na pierwsze miejsce. Na drugim miejscu, ex aequo, ja i partner. Nie będę o partnera bardziej dbać niż o siebie.

Wiem, ze finansowo i emocjonalnie jestem w stanie zapewnić mojemu dziecku wszystko co najlepsze. Chciałabym abyś Ty też był w stanie, a przy okazji był dojrzały. Ważne jest dla mnie kim jesteś i co masz w głowie.

Na chwilę obecną daję sobie czas na znalezienie "kandydata" na ojca mojego dziecka do końca roku. Jeśli nie wyjdzie - najpewniej zacznę rozważać wspomnianą wyżej opcję nr 3.

Niemniej miło mi będzie Cię poznać :)

Jako, że na ten portal będę zaglądać rzadko - podaję adres email: kiedysmama@gmail.com

Pozdrawiam,
Marta
twooojmen
Posty: 16
Rejestracja: 05 czerwca 2022, 21:46 - ndz

Re: Kiedyś będę Mamą ;)

Post autor: twooojmen »

:D
Ostatnio zmieniony 18 czerwca 2022, 13:15 - sob przez twooojmen, łącznie zmieniany 1 raz.
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Kiedyś będę Mamą ;)

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat i 183cm.Nie mam nałogów.Jestem samotny.Szukam tutaj kobiety z którą wezmę ślub i założymy rodzinę.Lubie jazdę na rowerze i wędrówki po górach.Mam dobrą pracę,dom na wsi blisko lasu i samochód.Mieszkam 60 km od Poznania.Moze byśmy się poznali lepiej jeśli chcesz.To mój numer telefonu 609742627
Szukam żony
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post