Niewysoki 32latek poszukuje!

:arrow: np. Trójmiasto
ShadowPK
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2021, 23:43 - pt

Niewysoki 32latek poszukuje!

Post autor: ShadowPK »

Cześć,
Szukam dziewczyny docelowo do założenia rodziny. Jestem kawalerem, bezdzietnym, bez żadnych zobowiązań i powiązań, normalnej budowy, 167cm wzrostu. Mam trudny charakter, ciężko mi nawiązać relację, ale jeśli już się uda to przywiązuję się. Jestem pełny sprzeczności, trochę marzyciel, melancholik, ale jednocześnie twardo stąpający po ziemi. Cechuje mnie nietypowy humor. Zwykle jestem oazą spokoju, ale gdy się stresuję, lub emocjonuję mówię bardzo energicznie. Interesuję się trochę finansami, lubię liczyć pieniądze i je posiadać, dlatego rozsądnie rozporządzam finansami domowymi i to musi pozostać. Nie wydaję na głupoty i szukam dobrych zamienników jeśli to możliwe. Staram się wdrażać u siebie zdrowe odżywianie, liczyłem swego czasu kalorie i zauważyłem po sobie, że faktycznie ma to ręce i nogi i pozytywne efekty. Ostatnio mam lenia, więc sobie popuściłem, być może to pandemia i ogólny brak motywacji. Obecnie wynajmuję pokój w Gdyni, ale jestem na etapie poszukiwań własnego domu, lub mieszkania w okolicach Trójmiasta. Docelowo planuję mieszkać w domu, na wsi, więc jeśli nawet ostanę się w mieszkaniu, to tylko tymczasowo. Zrozumiałem to podczas pierwszego lockdown-u.

Mam specyficzne podejście do wychowania dzieci.
Jeśli jest czas poświęcam im się całościowo (tak, mogę być księżniczką), bardzo się przywiązuję. Nie toleruję wychowania "pod kloszem", co powoduje nieporadność w przyszłości. Uważam, że pomagać należy do pewnego stopnia i pozwolić dziecku poznać świat jakim jest (nie zawsze mama podniesie z ziemi i pochucha w rączkę). Swoim przyszłym dzieciom jak najwcześniej chcę wpoić istotę zarabiania pieniędzy - kieszonkowe tylko za obowiązki domowe, takie jak sprzątanie po sobie itd. Nie chcę by dzieci miały w domu sielankę, olewały rodziców i wyrosły na ciapy. Wolę by w szkole się dziwiły dlaczego koledzy są tak nieporadni i płaczą bez powodu. Prawdopodobnie brzmi to bardziej drastycznie niż w rzeczywistości będzie wyglądało, ale szukam kobiety, która mnie w tym wspomoże, być może w tym planie coś ulepszy itp. Ale też nie możesz być sadystką :D Rozsądek i konsekwencja.

Lubię dziewczyny nieduże ;) ale z każdą mogę wyskoczyć na pogaduchy, aktywny spacer (geocaching), lub piwko. Może sam nie wiem kogo szukam? Piszcie na priv lub kamilc@dobrytata.pl
Plodna22
Posty: 10
Rejestracja: 17 marca 2021, 06:48 - śr

Re: Niewysoki 32latek poszukuje!

Post autor: Plodna22 »

Mam 22 lata. Mieszkam w centrum Wielkopolski. Niestety mam nadwagę. Bardzo chciała bym znaleźć mężczyznę z którym założę rodzinę. Szukam taty i partnera nie tylko dawcy. Co o mnie młoda brunetka lekko kręcone włosy ciemne oczy. Bardzo chce zostać mama mieć rodzinę. Najbardziej chciała bym mężczyzny którego będę własnością. Pociaga mnie stary związek kobieta należy do mężczyzny a to on rządzi w domu.
ShadowPK
Posty: 5
Rejestracja: 05 lutego 2021, 23:43 - pt

Re: Niewysoki 32latek poszukuje!

Post autor: ShadowPK »

Patrz no, szkoda ze nie napisalas na maila, bo dopiero odczytalem. Nadwaga to nie wyrok, mozna nad tym pracowac, kwestia checi i samozaparcia. Jak masz ochote napisz na maila, pogadac zawsze mozna, rzadko odwiedzam te forum.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post