Mam pytanie. Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Chcedziecko1

Mam pytanie. Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto?

Post autor: Chcedziecko1 » sobota, 5 października 2019, 10:52

Mam pytanie. Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto? Dlatego,że przed chwilą napisał do mnie dawca i nie szukam już dawcy.
Prosiłam admina o usunięcie tamtych postów i tamtego konta,ale to na nic. Czytałam w regulaminie,że tylko admin może usunąć posty i konto. Tamto konto zostało zawieszone,ale nie usunięte i posty zostały. Dlatego założyłam to konto,żeby dowiedzieć się co mam zrobić.
Ostatnio zmieniony sobota, 5 października 2019, 10:55 przez Chcedziecko1, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Kontakt:

Re: Mam pytanie. Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto?

Post autor: admin » sobota, 5 października 2019, 10:53

Jesteś spamerką i dlatego konta zostały zablokowane
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
Nie publikuj swojego maila bo będziesz dostawać spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Polecam; https://randki.katowice.pl Zapraszam!

Chcedziecko1

Re: Mam pytanie. Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto?

Post autor: Chcedziecko1 » sobota, 5 października 2019, 10:55

Admin ale nie jestem spamerów. Chce żeby moje posty z tamtego konta zostaly usuniete i zniknely calkowicie z tego forum,bo znalazłam dawce. Czego nie rozumiesz?

Chcedziecko1

Post autor: Chcedziecko1 » sobota, 5 października 2019, 10:55

Co zrobić,żeby admin usunął moje posty z innego konta i inne konto? Dlatego,że przed chwilą napisał do mnie dawca i nie szukam już dawcy.
Prosiłam admina o usunięcie tamtych postów i tamtego konta,ale to na nic. Czytałam w regulaminie,że tylko admin może usunąć posty i konto. Tamto konto zostało zawieszone,ale nie usunięte i posty zostały. Dlatego założyłam to konto,żeby dowiedzieć się co mam zrobić.

ODPOWIEDZ