Czarna lista dawców

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
ala9090

Re: Czarna lista dawców

Post autor: ala9090 »

Jak czytam ten wątek związany z czarną lista dawców to przychodzi na myśl taka refleksja, panie poszukujące dawców nie umawiajcie się z dzieciakami szukających przygód tylko z panami którzy maja co najmniej 30 lat i więcej najlepiej takimi którzy posiadają już własne rodziny.Administratorzy strony też maja narzędzie do weryfikacji dawców wystarczy wprowadzić drobną opłatę nawet 1 zł. dla dawców za pomocą której sami będą w stanie wyeliminować panów idiotów i posiadających kilka kont. Bo adres IP. to każdy może zmienić a konto bankowe jest imienne i dzięki temu jest łatwa weryfikacja..
Wymyslony
Posty: 110
Rejestracja: poniedziałek, 27 lutego 2017, 16:50

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

Gratuluję "genialnych" pomysłów jak ten powyżej. Identyfikacja dawców w naszym stanie prawnym? Taki "układ" byłby równoznaczny z założeniem sobie pętli na szyję.
Andy111
Posty: 2
Rejestracja: środa, 10 lutego 2016, 13:06

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Andy111 »

Z pewnością jest tutaj wiele osób które bawi wysyłanie wiadomości czerpiąc z tego jakąś przyjemność. Pomogłem tutaj kilku Paniom ale Panie również robią różne dziwne rzeczy. Moim zdaniem badania zawsze powinno się robić bezpośrednio przed zapłodnieniem a nie 2 razy do roku. Wiek moim zdanie nie ma tutaj nic do rzeczy zdecydowanie ważniejsze jest zdrowie inteligencja itp.. Życzę powodzenia w sataniach i szczęścia. Pozdrawiam
Oxygene
Posty: 2
Rejestracja: środa, 16 grudnia 2020, 14:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Oxygene »

Moi drodzy. Walka z fejkami nie ma sensu. Ludzie, którzy to robią po zdemaskowaniu i tak mogą szybko zmienić skórę i ukryć się w tłumie. Rada na to jest jedna: minimalizować wysiłek na weryfikację prawdziwości człowieka (1), miejsca przebywania (2) i jego intencji (3).
1. Pierwszym i najefektywniejszym krokiem może być weryfikacja audio lub nawet audio-video, ale to trudniejsze, gdy któraś ze stron potrzebuje totalnej anonimowości. Są komunikatory, na których za darmo można się zarejestrować bez podawania danych osobowych, jak na przykład nr telefonu. Trzeba z nich korzystać. To wyeliminuje jak sądzę zdecydowaną większość fejków. Ja preferuje skype.
2. Weryfikacja miejsca przebywania jest trudniejsza, ale też możliwa. Wystarczy poprosić kilka razy o screeny z mapy googla z oznaczoną trasą, gdzie dowolnym jej końcem jest "twoja lokalizacja". Raczej każdy ma teraz GPS w jakimś urządzeniu, więc jeśli sprawia trudność w przygotowaniu screena, to chyba lepiej sobie taki kontakt odpuścić.
3. Patrz punkt 1 - w rozmowie znacznie łatwiej jest się zorientować, czy ktoś kręci.
Powodzenia w weryfikacji kontaktów. To działa. :)
Ambitny
Posty: 52
Rejestracja: środa, 6 grudnia 2017, 23:00

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Ambitny »

Z tego co zauważyłem, a już sporo jestem na tym forum to większość niby dawców liczy faktycznie na darmowy sex i bardzo psuje opinie osobą naprawdę zaangażowanym w pomoc. Moim zdaniem najlepsze jest stawianie wielu pytań i często ich powtarzania ponieważ taki niby dawca podaje fałszywe opisy samego siebie i w którymś momencie uda wam się go złapać na oszustwie. Większość myśli, że dozna tu dzikiego sexu ale nie rozumie tego że Pani która zdecydowała się na zapłodnienie naturalne jest bardzo zestresowana i to jest na zasadzie mechanicznej.
Często też słyszałem, że niby dawcy pobierali pieniądze na badania itp a jak już przyszedł przelew znikali więc bacznie bym się zastanowił na taką formę płatności. I tu podpowiedz dla Pań że jest możliwość zrobienia opłaty elektrowniczej konkretniej klinice przed podjęciem Badań a dawna się na nie jedynie zgłasza (jeżeli się nie zgłosi często takie kliniki zwracają koszta więc pierw trzeba sie doczytać). Ustalanie miejsca spotkań bardziej bym preferował w okolicach dawcy niż aby on do was dojeżdzał bo taka sama sytuacja jak wyżej, że bedzie chciał wpłate na dojazd.

Ale teraz druga strona medalu niestety.
Jest wiele PAŃ co oszukują. Często prawdziwy dawca jest stawiany w sytuacji za które ponosi koszta badan oraz dojazdu a biorczyni nagle przerywa kontakt. Większość kont kobiet to chyba jest tworzona przez Panów, którzy robią sobie powiedzmy to szczerze jaja z porządnych dawców. Uważam, że ustawianie ogłoszeń powinna być płatna (nie wielką kwotą jak już ktoś wspomiał symboliczną złotówką ) ale dało by to ograniczenie fake ogłoszeń.

Ja uważam, że powinna być czarna lista dawców oraz kobiet. - Bez zbędnego rozpisywania tylko login i krótki opis sytuacji. I taka lista powinna być wykazana na pierwszym miejscu w każdym poście w tym forum może to też pozwoliło by eliminować takie sytuacje.


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ