Czarna lista dawców

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Wymyslony

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony » poniedziałek, 5 listopada 2018, 21:44

Hahaha. Co za desperaci. Jedna Pani gdzieś pisała, ze dawca nie przyszedł na spotkanie a później pisał, ze musiał na wojnę jechać. :-) Także wyobraźnia ludzka nie zna granic.

pannalaura

Post autor: pannalaura » poniedziałek, 5 listopada 2018, 22:28

Hahaha xp niezłe. Ale to taki śmiech przez łzy. Naprawdę... Dawstwo to trudna sprawa. Jak już kobieta się zdecyduje, nastawi, zarezerwuje sobie czas, czasem wyda też jakieś pieniądze, a tu facet wystawia ją do wiatru, to jest słabo. Oczywiście w odwrotnym przypadku również.

Wymyslony

Post autor: Wymyslony » poniedziałek, 5 listopada 2018, 23:06

No właśnie miałem pisać, że odwrotne przypadki również się zdarzają. Niestety.

ala679

Post autor: ala679 » wtorek, 6 listopada 2018, 11:24

pannalaura pisze:
poniedziałek, 5 listopada 2018, 21:42
Ja za to miałam chyba taką sytuację, że jeden dawca, co do którego nie byłam przekonana, pisał do mnie z innego konta jako kobieta. Żeby tamtego dawcę niby polecić xP Ale nie jestem na 100% pewna, więc nie będę tu zdradzać nicków.
Oczywiście, gdy komuś podziękuje się, to za chwilę odzywa się kobieta której niby pomógł i poleca go. Jeżeli nie przyjmie się polecenia, to potem pisze ten sam dawca z innego konta lub maila jako niby inna osoba. Dlatego uważam, że poważnych dawców można znaleźć pod kontem zarejestrowanym jakiś czas temu i należy być ostrożnym na dawców z nowych kont. Jeżeli ktoś nowy rejestruje się na portalu i chce zostać dawcą, to polecam mu cierpliwość. Najpierw powinien zapoznać się z tematem, na spokojnie przemyśleć swoją decyzję i zrobić wszystkie badania. Trudno określić ile czasu mu to zajmie, ale myślę że bezpiecznie jest brać pod uwagę dawców których konto ma powyżej roku.
Propozycje nachalnych osób należy odrzucać. Adresy email i nr telefonu dawców można wygooglować i sprawdzić ich historię. Najlepszą weryfikacją dawcy jest rozmowa telefoniczna i spotkanie w cztery oczy przy kawie.
Poszukiwaczy przygód i seksu można odesłać z kwitkiem. Jeżeli kobieta zdecyduje się na metodę naturalną, to nie będzie to seks o jakim marzą. Kobieta zdejmuje tylko niezbędną część ubrań i leży nieruchomo. Dawca wykonuje krótką czynność, której efektem jest przekazanie nasienia.

Wymyslony

Post autor: Wymyslony » wtorek, 6 listopada 2018, 18:28

ala679 pisze:
wtorek, 6 listopada 2018, 11:24
Jeżeli kobieta zdecyduje się na metodę naturalną, to nie będzie to seks o jakim marzą. Kobieta zdejmuje tylko niezbędną część ubrań i leży nieruchomo. Dawca wykonuje krótką czynność, której efektem jest przekazanie nasienia.
A tu Ci powiem, że to różnie bywa. Miałem wychodzące od Pań różne dziwne propozycje m.in. takie:
- trójkąt z bezpłodnym mężem.
- transmisje aktu przez skype, do męża znajdującego się za granicą.
- spis "pozycji obowiązkowych" plus żądanie "minetki".
Może i z takich powodów zauważam tu ostatnio wysyp niepoważnych mężczyzn z niezliczoną ilością "potwierdzonych" zapłodnień, bądź oferujących "500 zł za możliwość zapłodnienia". Żenada. Dodam tylko, że w przytoczonych powyżej przykładach podziękowałem Paniom za "współpracę".

P.S. Nie widzę nic złego w różnych oczekiwaniach kobiety co do samego aktu, ale to temat bardzo intymny a mam wrażenie, ze niektórzy zaczynają traktować ten portal jak randkowy czy towarzyski.

INSEMINATOR

Post autor: INSEMINATOR » czwartek, 8 listopada 2018, 20:36

Witam wszystkich tu zaglądających i czytających, wchodzę tu czasami ale jeszcze nie zauwarzyłem by któraś osoba ostszegła o oszustach tu będących. Będąc już kila lat na tym forum , pomagając wielu osobom wedle życzenia by spełnić ich marzenie , nie raz robiąc wiele km by sie poznać na początek, kawa a puźniej zapłodnienie wedle uznania biorczyni. Czytając czasami posty tu i sugestie osób niektórych to czasami płakać się chce, jest tu wiele kobiet zdesperowanych już i załamanych brakiem potomstwa, niewielu dawców szczerych, uczciwych no i co najważniejsze realnych i zdecydowanych, wielu szuka tu sexu darmowego lub dodatkowego zarobku i to mnie boli najbardziej, spotykając się realnie z wieloma Paniami z tego portalu, rozmawiając wiem jaki to dla was ból, lata wyżeczeń oraz koszta badań poniesionych by tylko być szczęśliwą mamą.

Dla tego PROSZĘ wszystkich czytających me słowa by sie nie bały opisać tu każdą osobę oszukującą lub nawet żądającą wynagrodzenia za zapłodnienie

P.S Życzę wszystkim paniom by były w końcu szczęśliwymi mamami

Aktywny

Post autor: Aktywny » czwartek, 8 listopada 2018, 20:41

Witam wszystkich. Też jestem za pomoc to pomoc..... A tu jeszcze cenniki wyciągają.... Ciekawe czy kasę fiskalną posiadają bo to już usługa.......

Wymyslony

Post autor: Wymyslony » sobota, 10 listopada 2018, 22:59

Nie przesadzacie Panowie? Pozwólcie decydować obu stronom samodzielnie. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.

ODPOWIEDZ