Jakimi rodzicami są geje??

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
surogatka30
Posty: 3
Rejestracja: 16 lipca 2015, 13:44 - czw

Jakimi rodzicami są geje??

Post autor: surogatka30 »

Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Ja mogę się pochwalić tym, że miałam szczęście być dzieckiem którym się opiekowała para gejów. Nie byłam przez nich adoptowana- jeździłam do nich na wszystkie wolne w trakcie roku szkolnego. To były najfajniejsze chwile mojego dzieciństwa ;)
Wydaje mi się, że nawet rodzice tak bardzo nie cieszyli się mną jak oni..
W każdym razie jak już byłam nastolatką to mimo całego buntu i mnóstwa durnot które robiłam pozostali moimi faworytami (nawet przez chwilę nie czułam że są zniecierpliwieni)- potrafili mi w genialny sposób wytłumaczyć co robię źle. Przy czym robili to bardzo po męsku. Wolałam siedzieć z nimi niż z rodzicami. Do dziś kocham ich z całego serca i między innymi dzięki nim jestem kim jestem. Nauczyli mnie tolerancji a to się w życiu przydaje.
Dlatego strasznie irytują mnie wszystkie negatywne opinie skierowane w kierunku gejów. Nie rozumiem też, dlaczego ludzie którzy nigdy nie mieli okazji być z gejami (jako ich dzieciaki) roszczą sobie prawo do wyrażania opinii na temat ich rodzicielstwa.
Może czas, aby dzieci gejów wyszły z cienia i przemówiły.
barylkaa
Posty: 3
Rejestracja: 22 lipca 2015, 22:53 - śr

Re: Jakimi rodzicami są geje??

Post autor: barylkaa »

Kobieto to że Ty to przetrwałaś i miałaś jak miałaś to wyjątek.

Nie wyobrażam sobie posyłać moich dzieci do gejów-dzieci w szkole by je zjadły!!!
Rozmyślająca
Posty: 7
Rejestracja: 03 sierpnia 2015, 00:25 - pn

Re: Jakimi rodzicami są geje??

Post autor: Rozmyślająca »

"Zjadły" ? Może lepiej uczyć dzieci pewności siebie a nie pilnować aby z rówieśnicy nie mieli powodu dokuczać? Jak dziecko jest silne i "przebojowe" nikt się nie doczepi, albo szybko da se spokój, jak maja dokuczać i rak znajdą sobie powód...

Co do rodziców gejów, to nie widzę powodu, aby w jakiejkolwiek kwestii oceniać ludzi według orientacji.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post