urlop

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
miettek
Posty: 3
Rejestracja: 13 października 2015, 15:07 - wt

urlop

Post autor: miettek »

Witam,

planuje już urlop na przyszły rok. Co polecacie wakacje w Polsce czy za granicą?
Paneewos
Posty: 1
Rejestracja: 14 października 2015, 14:42 - śr

Re: urlop

Post autor: Paneewos »

Wg mnie jedz gdzies za granicę do chorwacji / bułgarii bedziesz miał tanie dobre ciekawe wakacje, na pewno odpoczniesz.
____________________
kurs sternika morskiego
andrzeej
Posty: 3
Rejestracja: 15 października 2015, 15:16 - czw

Re: urlop

Post autor: andrzeej »

Ja proponuje jechać w Bieszczady. Byłem w Ustrzykach Dolnych - ewentualnie polecam Kroscienko, tam jest totalna dzicz :D :D :D
alinam
Posty: 3
Rejestracja: 19 października 2015, 14:09 - pn

Re: urlop

Post autor: alinam »

Ja polecam spędzenie urlopu nad polskim morzem. Dla chętnych polecam Ustronie Morskie, moja ulubiona miejscowość nadmorska.
weronss
Posty: 3
Rejestracja: 20 października 2015, 15:57 - wt

Re: urlop

Post autor: weronss »

Jesli szukacie dobrego miejsca na urlop to polecam wyjazd w okolice Pasłęka na Żuławy. Jest to bardzo interesujące miejsce dla ludzi żądnych przygód.
salomos
Posty: 3
Rejestracja: 23 października 2015, 15:27 - pt

Re: urlop

Post autor: salomos »

Ja jezdze co roku do Chorwacji. Mam swoje jedno miejsce, jedną wioskę tuż pod Dubrovnikiem.
romans
Posty: 3
Rejestracja: 25 października 2015, 08:55 - ndz

Re: urlop

Post autor: romans »

Ja w przyszłym roku planuje wyjazd na Majorkę. Dwa lata temu byłem na Minorce, polecam jest tam dużo większy spokój.
sosenka
Posty: 3
Rejestracja: 26 października 2015, 16:27 - pn

Re: urlop

Post autor: sosenka »

Jeśli urlop to proponuje wyjazd na Gotlandie. Wyspa malownicza, może nie za ciepła ale za to dużo ciekawych jest miejsc.
darek.1974
Posty: 10
Rejestracja: 25 października 2015, 14:47 - ndz

Re: urlop

Post autor: darek.1974 »

GÓRY!GÓRY!GÓRY! w przyszłym roku Bieszczady Ustrzyki Górne byłem w tym roku, polecam knajpkę Bieszczadzka Legenda imprezy przy ognisku z gitarami aż wstaje świt. Dziwię się ludziom którzy jeżdżą po świecie jak jest tyle pięknych miejsc w Polsce, ja byłem tylko 4 razy za granicą w tym 2 razy jako dzieciak na koloniach i 2 razy we Francji raz w Paryżu w podróży poślubnej i raz w Pirenejach, a tak jeżdżę po Polsce.
rudadagusia
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2015, 13:11 - śr

Re: urlop

Post autor: rudadagusia »

Polska najpiękniejsza :) I taka nieodkryta ;)
ODPOWIEDZ