Wygląd w pracy

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
papryczka1234
Posty: 4
Rejestracja: 29 grudnia 2015, 15:12 - wt

Wygląd w pracy

Post autor: papryczka1234 »

Jak myślicie, czy wygląd pomaga w pracy. Mam trądzik i nie czuje się z tym atrakcyjnie i pewnie... ;/
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2016, 17:22 - czw przez papryczka1234, łącznie zmieniany 1 raz.
kanka
Posty: 5
Rejestracja: 15 grudnia 2015, 08:20 - wt

Re: Wygląd w pracy

Post autor: kanka »

poradz sie kosmetyczki co zrobic, mozna podzialac kosmetykami, dietą. to nie jest sytuacja bez wyjscia.
marios1234
Posty: 3
Rejestracja: 10 stycznia 2016, 02:08 - ndz
Kontakt:

Re: Wygląd w pracy

Post autor: marios1234 »

Z trądzikiem można wygrać, najlepsi są specjaliści od medycyny naturalnej. Chińskimi ziołami i innymi można wiele zdziałać. Ważna jest diagnoza i odpowiedź na pytanie, co w twoim przypadku wywołuje trądzik, bo może on leżeć na podłożu hormonalnym. Dermatolodzy zapisują głównie antybiotyki, a to działa tylko objawowo (ale skutecznie), a problem lubi powracać.
Majesterkowicz.
inka28
Posty: 4
Rejestracja: 10 lutego 2016, 13:56 - śr

Re: Wygląd w pracy

Post autor: inka28 »

myślę że wygląd jest bardzo ważny, może trzeba pomyśleć o jakimś dermatologu, przepisze Ci coś, alb to sprawa hormonów lub złego odżywiania się
Ghost
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2016, 21:49 - sob

Re: Wygląd w pracy

Post autor: Ghost »

Niestety w tych czasach patrzy się głównie na urodę, więc warto o siebie zadbać, by mieć lepsze możliwości.
rudadagusia
Posty: 4
Rejestracja: 28 października 2015, 13:11 - śr

Re: Wygląd w pracy

Post autor: rudadagusia »

Wiesz, ja jestem zdania że jak ktoś dobrze wykonuje swoje obowiązki to raczej nie powinien czuć, że wygląd mu przeszkadza. No ale nie oszukujmy się, wszyscy jesteśmy wzrokowcami i na pewno atrakcyjne osoby bardziej rzucają się w oczy. No i przede wszystkim uznawane są za bardziej profesjonalne. Nie mówię, żeby się wiecie od razu szykować bóg wie ile godzin, ale wystarczy jakiś delikatny makijaż, a w przypadku panów jakiś ładny zapach (btw. duży wybór jest na https://www.perfumeria.pl/On/Perfumy, a ceny są całkiem przystępne) i efekt jest na pewno zdecydowanie lepszy. Do tego ładne, schludne i pasujące na tą okazję ubranie i w pracy nawet za zwykłym biurkiem można robić wrażenie:)
Ania22
Posty: 9
Rejestracja: 19 lutego 2017, 15:23 - ndz

Re: Wygląd w pracy

Post autor: Ania22 »

Wygląd jest bardzo ważny w pracy. Jeżeli masz trądzik to spróbuj zakryć go makijażem. ;)
Awatar użytkownika
mysia0054
Posty: 8
Rejestracja: 26 lutego 2017, 21:42 - ndz
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wygląd w pracy

Post autor: mysia0054 »

Wiem jak się czuje człowiek z trądzikiem, bo sama mam. Nie zawsze można być pewnym siebie w kontakcie z klientem. Dermatolog i leki a później kwasy na usunięcie blizn
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"-Evra
Awatar użytkownika
martynaly1991
Posty: 19
Rejestracja: 21 lutego 2017, 22:17 - wt
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wygląd w pracy

Post autor: martynaly1991 »

Ja uważam , że wygląd wszędzie ma znaczenie . Ludzie postrzegają nas najczęściej po przez to jak wyglądamy i jakie robimy pierwsze wrażenie. A to jak wyglądamy i czujemy się we własnym ciele może również mieć wpływ na innych .
nina955
Posty: 10
Rejestracja: 17 marca 2017, 09:58 - pt

Re: Wygląd w pracy

Post autor: nina955 »

Wygląd ma na prawdę duże znaczenie, tym bardziej w pracy. Zalecam wybrać się do dermatologa, on na pewno pomoże Ci pozbyć się trądziku i dzięki temu polepszy Ci się samopoczucie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post