Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
santamadonna
Posty: 4
Rejestracja: 05 stycznia 2016, 18:51 - wt

Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: santamadonna »

Kiedy byłam mała, mówiłam, że chcę być aktorką. Parę lat później - tłumaczką hiszpańskich książek. Dalej była pisarka, prawnik, informatyk (informatyczka? :s), aktorka znowu, tłumacz przysięgły, szpieg, żołnierz. Niekoniecznie w takiej kolejności. Co z tego wyszło? Pracowałam jako ratownik WOPR na basenie i nad jeziorem, aktorka w teatrze, konsultantka w call center, prowadziłam karaoke. Wpycham się też wszędzie w Internecie - kierowałam projektem związanym z grą w jednej firmie, pisałam wszelkie możliwe teksty (i SEO, i "wartościowe", i prace trochę- bardziej-naukowe), moderowałam czaty i portale, bawiłam się w social media.
Niewiele się pokrywa, prawda? Właściwie tylko aktorstwo. Informatykę skończyłam 3 lata temu, ale w zawodzie nie pracowałam (chyba że ktoś na siłę podepnie pod to jakieś drobiazgi w html-u przy forach). W związku z tym pytania do Was:
- jak potoczyły się Wasze kariery w stosunku do dziecięcych/młodzieńczych/planów?
- czy stanowisko, na którym się znajdujecie jest Waszym hm... docelowym, czy staracie się o awans/zamierzacie się przebranżowić?
- jak daleko zaszliście od momentu "tuż po szkole/studiach"?
- czy w ogóle odnosicie pojęcie kariery do siebie, czy dla Was jest to po prostu praca - nieważne jaka, byle płacili na czas i był w miarę spokój?
Oczywiście wszystkie inne treści powiązane z tematem mile widziane.

_____________________
pensjonaty krynica morska
Ostatnio zmieniony 21 stycznia 2016, 18:27 - czw przez santamadonna, łącznie zmieniany 1 raz.
prrussa
Posty: 3
Rejestracja: 08 stycznia 2016, 15:26 - pt
Kontakt:

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: prrussa »

ja od razu po studiach dostałam pracę w zawodzie a więc nie musiałam się "pawić" w rózne prace.
Ghost
Posty: 7
Rejestracja: 13 lutego 2016, 21:49 - sob

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: Ghost »

U mnie to był meksyk. Zaczynałam po studiach od pracy w markecie, potem firma budowlana w dziale obsługi, potem firma transportowa, następnie agencja reklamowa. Minęło tak kilka lat i założyłam swoją firmę. Dziecięcych planów nie spełniłam, bo chciałam zawsze pracować w straży pożarnej :D
Awatar użytkownika
mysia0054
Posty: 8
Rejestracja: 26 lutego 2017, 21:42 - ndz
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: mysia0054 »

U mnie nic się nie pokryło ;p a co do marzeń, to dalej marzę, ale nie wiem czy w ogóle mam jakieś predyspozycje czy too tylko obraz w mojej głowie. Póki co ważne żeby płacili na czas, co bym mogła być niezależna od rodziców
"Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie"-Evra
Awatar użytkownika
martynaly1991
Posty: 19
Rejestracja: 21 lutego 2017, 22:17 - wt
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: martynaly1991 »

Aktualnie przede wszystkim się uczę zaocznie kosmetyki . Przez długi czas pracowałam na warsztacie samochodowym . A nie dawno zaczęłam pracę w salonie kosmetycznym , więc idzie mi całkiem po mojej myśli .
Awatar użytkownika
Evelyn
Posty: 4
Rejestracja: 29 marca 2017, 12:44 - śr

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: Evelyn »

Mam swoją firmę i zajmuję się copywritingiem :)
Awatar użytkownika
agataia91
Posty: 10
Rejestracja: 05 kwietnia 2017, 19:49 - śr
Kontakt:

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: agataia91 »

Aktualnie studiuje już 2 rok kosmetologię zaocznie . Wcześniej wybrałam zły kierunek i teraz go zmieniłam . No i zaczęłam już nawet pracę w salonie kosmetycznym .
Nowy produkt Azithromycin. Więcej o mnie na blogu.
Pikis24
Posty: 1
Rejestracja: 07 listopada 2017, 10:44 - wt

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: Pikis24 »

Ja niedawno skończyłem studia i szukam dobrze płatnej pracy.
Deriki
Posty: 1
Rejestracja: 16 listopada 2017, 13:11 - czw

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: Deriki »

Ja na tą chwilę przebranżowiłem się na programistę.
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Post autor: admin »

Chyba na spamera :-)
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
ODPOWIEDZ