Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
malolata20
Posty: 20
Rejestracja: 06 lipca 2016, 19:59 - śr

Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

Post autor: malolata20 »

Witajcie

Chciałabym się dowiedziec jak i poradzić...

Czy są tu kobiety które zostały zapłodnione przez nie znajomego mężczyznę z tego forum
chciałabym dowiedziec się co sadzicie po czasie czy był to dobry pomysł i czy jesteście szczęśliwe czy tez może nie.
Otóż chodzi mi o wasze spostrzeżenia na ten temat gdyż sama co raz bardziej jestem na to zdecydowana.
Co prawda mam 20lat ale jestem od 3lat w szczęśliwym związku,mój chłopak nie może miec dzieci wiec postanowiliśmy poszukać kandydata który nam pomoże.Dałam ogłoszenie w tej sprawie odezwało się dużo chętnych,mam jak narazie dwóch wybranych kandydatów.Jeszcze tylko kwestia rozmowy z moim partnerem,ogólnie on wie że zdecydowałam takiego ze sposobów posiadania dziecka ale nie wiem jak mu oznajmić ze ja chciałabym jak najszybciej być ciąży,nie wiem jak zareaguje...Czekam na waszą pomoc i spostrzeżenia pozdrawiam malolata20
*Moje marzenie to Ty,czekam aż spełnią się me sny *
Zbigniew
Posty: 99
Rejestracja: 15 maja 2014, 12:37 - czw
Lokalizacja: Polska płd-wsch
Kontakt:

Re: Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

Post autor: Zbigniew »

Mocno wątpię w to, że są tutaj kobiety, którym udało się zajść w ciążę. One swój cel już osiągnęły (zaszły w ciążę), więc nie mają potrzeby zaglądać i czytać tego forum. Wręcz, gdy z nimi rozmawiam na ten temat, odnoszę wrażenie, że nie chcą już tutaj zaglądać więcej.
Za to są tutaj fałszywe konta rzekomych biorczyń (pełnią funkcje naganiaczy), więc możesz wziąć na to poprawkę, gdy będziesz czytać odpowiedzi na swoje pytanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w staraniach o dziecko :-)
Maryś
Posty: 7
Rejestracja: 06 listopada 2016, 09:34 - ndz

Re: Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

Post autor: Maryś »

naprawdę nie można spróbować inaczej...? trafiłam tu myśląc ze jest to wyłącznie forum dla osób starających się o dziecko...
Weronikadziecko
Posty: 18
Rejestracja: 20 września 2017, 11:49 - śr

Re: Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

Post autor: Weronikadziecko »

Odezwał się ktoś?
joanna darc

Re: Zapłodnione kobiety z forum/potrzebuje porady

Post autor: joanna darc »

ja myślę że te co juz sa zaplodnione to tu nie zagladaja. jesli się jakieja udalo z kims z tego portalu to jest to promil wszystkich które szukaja. duzo jest facetów ktorzy chcą chętnie ale jak przyjdzie co do czego to już nie nie jest tak latwo. jak narazie u mnie zaden nie pojawił się na spotkanie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post