Czarna lista dawców

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
DAMIAN86
Posty: 3
Rejestracja: 20 września 2016, 09:44 - wt

Re: Czarna lista dawców

Post autor: DAMIAN86 »

Gdy myślę że juz wszystkie dziwne przypadki poznałem pojawia się cos jeszcze. :oops:
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Czarna lista dawców

Post autor: admin »

Kinga33 pisze:/.../ W jaki sposób uniknąć takiego oszustwa?
Poprzez zapłodnienie naturalne
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czarna lista dawców

Post autor: pannalaura »

Dopisuję na listę pana z forum. Dziewczyny, jeśli chcecie, to korzystajcie, ale ja bym się nie zdecydowała.

piotrek19v - widocznie napalony, deklaruje gotowość na metodę kubeczkową, a potem w natarczywy i nieprzyjemny sposób nagabuje na sposób naturalny. Jest żywo zainteresowany wszelkimi seksualnymi szczegółami i sam dokładnie opisuje swoje potrzeby. Podkreślam, że były to informacje zupełnie zbędne przy tego typu układzie. Nie chciałabym używać określenia na "Z". W mailu, który przelał czarę goryczy pisał, że robi to dla swojej przyjemności i wygody, a zakończył stwierdzeniem: "Gdyby i tego było mało, to w grę wchodzi jeszcze fajny i DARMOWY seksik ze zgrabną, szczuplutką kobietą i to bez gumki i bez ryzyka, bo zdrowie potwierdzone badaniami i ciąża na koszt kobiety, a nawet miejsce spotkania".

Ja bym nie chciała mieć z taką osobą do czynienia, ale jak ktoś szuka wrażeń i seksualnych doznań, to chyba mogę polecić xP

Kinga33, jeśli możesz podaj nick tego dawcy, co Was tak załatwił. Co za człowiek...
Do mnie pisał jeden gość od razu zaznaczając, że muszę być świadoma, iż zapładnianie metodą kubeczkową może zająć nawet do pół roku i życzył sobie kasę za każde spotkanie. Po przeczytaniu Twojego posta od razu mi się lampka ostrzegawcza zapaliła.
aniaaa
Posty: 3
Rejestracja: 06 lipca 2016, 21:30 - śr

Re: Czarna lista dawców

Post autor: aniaaa »

Ostrzegam przed panem o nicku piotrekmily i mailu anz.pol@onet.eu. Bardzo nieslowna osoba, umawia sie na dany termin i nie przyjezdza, nie ma nawet przepraszam. Szkoda czasu i nerwow na taka osobe. zostawi Was na lodzie. Poza tym widac ze zalezy mu na seksie a nie na pomocy.
Ostatnio zmieniony 01 października 2018, 19:27 - pn przez aniaaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

Czytam i nie wierzę.
Skąd się tacy biorą?
Zbyszek68

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Zbyszek68 »

facet bez szkoly to głupi facet bo nie potrafi mysleć .
A większość facetów mysli jajami . Taka oto prawda o baranach i baranicach .
ala679
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2018, 10:52 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: ala679 »

Od jakiegoś czasu szukam dawcy nasienia i są tutaj mężczyźni, którzy nie posiadają badań wirusologicznych, bakteriologicznych i nasienia. Tłumaczą się, że są w stałym związku i mają swoje dzieci, ale są to tylko słowa. Ktoś napisał mi, że nie zrobi takich badań, gdyż obawia się, że żona mogłaby znaleźć wyniki i zacząć coś podejrzewać.
Trzeba zastanowić się, czy mężczyzna będący w związku nadaje się na dawcę. Co jeżeli żona nie puści go na spotkanie w dniu, kiedy jest największa szansa na zajście w ciążę?
Niektóre kliniki przesyłają wyniki w formie elektronicznej. Można je przechowywać zabezpieczone hasłem w telefonie i nie ma obaw że ktoś je zobaczy.
Kliniki podają, że badania wirusologiczne są ważne 6 miesięcy. Dawca powinien robić je 2 razy w roku lub częściej jeżeli kobieta chce i płaci za nie. Chorobę można złapać bez względu czy jest metoda naturalna, czy wstrzykiwanie nasienia od dawcy z bakteriami i wirusami.
Ponad 30 klinik w całej Polsce oferuje co roku bezpłatne badanie nasienia w czerwcu i lipcu z okazji dnia ojca. Każdy poważny dawca powinien robić takie badania. Nie wystarczy posiadanie swoich dzieci. W związku łatwiej jest zajść w ciążę z kiepskim nasieniem, gdyż jest nieograniczony czas starań i prób. Sporo mężczyzn ma problem z płodnością. Główną przyczyną są: używki, złe odżywianie się, stres, praca, itp. Na dawcę nadaje się wyłącznie mężczyzna z bardzo dobrym nasieniem, aby szybko udało się zajść w ciążę.
Codzienne rejestruje się tutaj sporo dawców, ale niestety większość jest niepoważnych. Ci sami dawcy rejestrują się pod różnymi nazwami użytkownika i adresami email. Po korespondencji okazuje się, że jest to jedna i ta sama osoba. Niektórzy jeszcze nigdy nie pomagali, są młodzi, starzy i nie mają badań. Dobry dawca, to poważny mężczyzna koło trzydziestki z aktualnymi badaniami, który już wcześniej to robił. Warto rozważyć dawców, którzy mają konto od dłuższego czasu. Datę rejestracji można sprawdzić klikając na nazwę użytkownika. Najpewniejsi są dawcy, którzy byli lub są dawcami w bankach spermy.
Jeżeli ktoś ma inne uwagi, to proszę pisać.
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czarna lista dawców

Post autor: pannalaura »

Masz rację, Ala. Też to zauważyłam. Potencjalni dawcy z którymi pisałam, niechętnie reagowali na propozycję przebadania się (chociażby badań nasienia), "bo jeszcze ktoś znajomy się dowie". Jeden wręcz obraził się śmiertelnie za to, że zdecydowałam się skorzystać z pomocy kogoś innego, gdy sam kręcił nosem na badania.
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czarna lista dawców

Post autor: pannalaura »

Ja za to miałam chyba taką sytuację, że jeden dawca, co do którego nie byłam przekonana, pisał do mnie z innego konta jako kobieta. Żeby tamtego dawcę niby polecić xP Ale nie jestem na 100% pewna, więc nie będę tu zdradzać nicków.
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

Hahaha. Co za desperaci. Jedna Pani gdzieś pisała, ze dawca nie przyszedł na spotkanie a później pisał, ze musiał na wojnę jechać. :-) Także wyobraźnia ludzka nie zna granic.
ODPOWIEDZ