Czarna lista dawców

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czarna lista dawców

Post autor: pannalaura »

Hahaha xp niezłe. Ale to taki śmiech przez łzy. Naprawdę... Dawstwo to trudna sprawa. Jak już kobieta się zdecyduje, nastawi, zarezerwuje sobie czas, czasem wyda też jakieś pieniądze, a tu facet wystawia ją do wiatru, to jest słabo. Oczywiście w odwrotnym przypadku również.
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

No właśnie miałem pisać, że odwrotne przypadki również się zdarzają. Niestety.
ala679
Posty: 2
Rejestracja: 05 listopada 2018, 10:52 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: ala679 »

pannalaura pisze: 05 listopada 2018, 20:42 - pn Ja za to miałam chyba taką sytuację, że jeden dawca, co do którego nie byłam przekonana, pisał do mnie z innego konta jako kobieta. Żeby tamtego dawcę niby polecić xP Ale nie jestem na 100% pewna, więc nie będę tu zdradzać nicków.
Oczywiście, gdy komuś podziękuje się, to za chwilę odzywa się kobieta której niby pomógł i poleca go. Jeżeli nie przyjmie się polecenia, to potem pisze ten sam dawca z innego konta lub maila jako niby inna osoba. Dlatego uważam, że poważnych dawców można znaleźć pod kontem zarejestrowanym jakiś czas temu i należy być ostrożnym na dawców z nowych kont. Jeżeli ktoś nowy rejestruje się na portalu i chce zostać dawcą, to polecam mu cierpliwość. Najpierw powinien zapoznać się z tematem, na spokojnie przemyśleć swoją decyzję i zrobić wszystkie badania. Trudno określić ile czasu mu to zajmie, ale myślę że bezpiecznie jest brać pod uwagę dawców których konto ma powyżej roku.
Propozycje nachalnych osób należy odrzucać. Adresy email i nr telefonu dawców można wygooglować i sprawdzić ich historię. Najlepszą weryfikacją dawcy jest rozmowa telefoniczna i spotkanie w cztery oczy przy kawie.
Poszukiwaczy przygód i seksu można odesłać z kwitkiem. Jeżeli kobieta zdecyduje się na metodę naturalną, to nie będzie to seks o jakim marzą. Kobieta zdejmuje tylko niezbędną część ubrań i leży nieruchomo. Dawca wykonuje krótką czynność, której efektem jest przekazanie nasienia.
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

ala679 pisze: 06 listopada 2018, 10:24 - wtJeżeli kobieta zdecyduje się na metodę naturalną, to nie będzie to seks o jakim marzą. Kobieta zdejmuje tylko niezbędną część ubrań i leży nieruchomo. Dawca wykonuje krótką czynność, której efektem jest przekazanie nasienia.
A tu Ci powiem, że to różnie bywa. Miałem wychodzące od Pań różne dziwne propozycje m.in. takie:
- trójkąt z bezpłodnym mężem.
- transmisje aktu przez skype, do męża znajdującego się za granicą.
- spis "pozycji obowiązkowych" plus żądanie "minetki".
Może i z takich powodów zauważam tu ostatnio wysyp niepoważnych mężczyzn z niezliczoną ilością "potwierdzonych" zapłodnień, bądź oferujących "500 zł za możliwość zapłodnienia". Żenada. Dodam tylko, że w przytoczonych powyżej przykładach podziękowałem Paniom za "współpracę".

P.S. Nie widzę nic złego w różnych oczekiwaniach kobiety co do samego aktu, ale to temat bardzo intymny a mam wrażenie, ze niektórzy zaczynają traktować ten portal jak randkowy czy towarzyski.
Aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 31 lipca 2017, 23:42 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Aktywny »

Witam wszystkich. Też jestem za pomoc to pomoc..... A tu jeszcze cenniki wyciągają.... Ciekawe czy kasę fiskalną posiadają bo to już usługa.......
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

Nie przesadzacie Panowie? Pozwólcie decydować obu stronom samodzielnie. Nikt nikogo do niczego nie przymusza.
pannalaura
Posty: 20
Rejestracja: 25 sierpnia 2018, 02:00 - sob

Re: Czarna lista dawców

Post autor: pannalaura »

Jeszcze odnośnie tych dawców, którzy założyli rodzinę... Jeśli mężczyzna nie jest bardzo młody, to dla mnie dobry znak, że ma żonę i własne dzieci. Ponieważ oznacza to raczej, że to ktoś poważny, odpowiedzialny i jest większa szansa, że jest na forum dlatego, żeby pomóc, a nie szukać przygód. Wiadomo, że taka osoba będzie bardziej ostrożna i może mieć pewne zahamowania, ale coś za coś ;)
brunetalfa

Re: Czarna lista dawców

Post autor: brunetalfa »

Trochę ludzi się odzywa, ale do finiszu tak naprawdę dochodzi z mało kim.

Aczkolwiek przyznam szczerze że paru osobom już pomogłem.
Część po wszystkim stara się urwać kontakt ponad wszystko, bo swój celu już osiągnęły.
Trzeba to też zrozumieć.

:roll: :roll:
ala9090

Re: Czarna lista dawców

Post autor: ala9090 »

Jak czytam ten wątek związany z czarną lista dawców to przychodzi na myśl taka refleksja, panie poszukujące dawców nie umawiajcie się z dzieciakami szukających przygód tylko z panami którzy maja co najmniej 30 lat i więcej najlepiej takimi którzy posiadają już własne rodziny.Administratorzy strony też maja narzędzie do weryfikacji dawców wystarczy wprowadzić drobną opłatę nawet 1 zł. dla dawców za pomocą której sami będą w stanie wyeliminować panów idiotów i posiadających kilka kont. Bo adres IP. to każdy może zmienić a konto bankowe jest imienne i dzięki temu jest łatwa weryfikacja..
Wymyslony
Posty: 122
Rejestracja: 27 lutego 2017, 16:50 - pn

Re: Czarna lista dawców

Post autor: Wymyslony »

Gratuluję "genialnych" pomysłów jak ten powyżej. Identyfikacja dawców w naszym stanie prawnym? Taki "układ" byłby równoznaczny z założeniem sobie pętli na szyję.
ODPOWIEDZ