Bądźmy poważni!

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
Deli
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2018, 15:59 - pt

Bądźmy poważni!

Post autor: Deli »

Zakładam temat bo już po prostu nie wiem, ale ręce mi opadają.
Tu spotykamy się my, bo na naszej drodze pojawiły się nieoczekiwane okoliczności. A możemy pomóc sobie nawzajem.
Cały czas słyszę od zainteresowanych ileż to razy zostali oszukani, zostawieni na lodzie, i tak dalejm i tak dalej. Dobrze, rozumiem, to, i daleko idącą ostrożność. Temat jest bardzo delikatny.
Ale gdy po poprowadzeniu X rozmów, ustaleniu potencjalnej daty spotkania następuje cisza, zastanawiam się, po co? Po co w ogóle zawracacie głowę kobiecie w ciąży skoro na tym się skończy?
Też zostałam oszukana. Ba! Nawet trochę bardziej niż Wy. No dobrze, przeżyłam, przebolałam.
Ale gdy kolejny raz ktoś coś obiecuje, kontakt, spotkanie, i wszystko milknie, mam ochotę mniej cenzuralnie określać rzeczywistość. Sprawy są poważne, konsekwencje na całe życie. Nie zwódźmy, nie obiecujmy czegoś, czego nie dotrzymamy. A jeśli stracimy chęć współpracy, napiszmy, poinformujmy. To naprawdę nie boli.
lemach
Posty: 2
Rejestracja: 04 stycznia 2019, 10:41 - pt
Kontakt:

Re: Bądźmy poważni!

Post autor: lemach »

Do wszelkich znajomości i obiecanek przez internet należy podchodzić z dużym dystansem. W sieci jest pełno trolli, którzy żywią się wszelkimi nieetycznymi sprawkami. Im szybciej sobie to uświadomisz, tym Twoje rozczarowania będą łagodniejsze.
Deli
Posty: 3
Rejestracja: 28 września 2018, 15:59 - pt

Re: Bądźmy poważni!

Post autor: Deli »

Trolle i inne to nie kategoria o której piszę, i sądzę że nie trzeba tego podkreślać bo to forum jest ich pełne. Ale o normalnych ludzi którzy gdzieś tam nie raczą poinformować o rezygnacji ze współpracy.
Dlatego nigdy i nigdzie nie dojeżdżam.
ODPOWIEDZ