Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
magdastec
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2020, 10:01 - czw

Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

Post autor: magdastec »

Chciałabym założyć taki wątek, skupiający dziewczyny poszukujące dawcy, które tu natknęły się na szokujące maile i sytuacje. Sama tego doświadczyłam, chociaż jestem tu króciutko. Ostrzegajmy się nawzajem przed facetami wcale nie mającymi na celu pomocy. Jak to zorganizować? Macie pomysł? a może coś takiego już funkcjonuje?
Asika
Posty: 6
Rejestracja: 18 marca 2019, 23:37 - pn

Re: Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

Post autor: Asika »

Ja bym chciała tylko tak tu się wtrącić. Nie zostałam oszukana przez faceta a dziewczynę. Szukam pary która też doświadczyła oszustwa i zostali naciągnięci na kasę przez młodą dziewczynę z Lublina, Wrocławia. Proszę pisać na meila joannawerner1980@wp.pl
izus86
Posty: 5
Rejestracja: 06 lutego 2021, 23:14 - sob

Re: Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

Post autor: izus86 »

Dziewczyny uważajcie na swoje maleństwa ,gdyż na portalu grasuje pare osób ,którę chcą adoptować dzieci a dzieć niestety idą do burdeli i na organy.Nie możemy na to pozwolić by maluszki oddawane przez matki ,trafiały w ręce pedofili.Pozdrawiam
??

Re: Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

Post autor: ?? »

Państwowa Komisja ds. Pedofilii zwróciła się do Prokuratura Krajowego z prośbą o udzielenie informacji, czy prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie przedstawionych w wyżej przywołanej produkcji okoliczności, które wskazują na możliwość popełnienia szeregu przestępstw – w tym nadużyć seksualnych wobec małoletnich poniżej lat 15” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez komisję.
kajkakaja
Posty: 2
Rejestracja: 15 lipca 2021, 14:25 - czw

Re: Dziewczyny! Ostrzegajmy sie przed oszołomami!

Post autor: kajkakaja »

izus86 pisze: 09 lutego 2021, 11:04 - wt Dziewczyny uważajcie na swoje maleństwa ,gdyż na portalu grasuje pare osób ,którę chcą adoptować dzieci a dzieć niestety idą do burdeli i na organy.Nie możemy na to pozwolić by maluszki oddawane przez matki ,trafiały w ręce pedofili.Pozdrawiam
Masz zupełna racje. Wiele ogłoszeń typu zaopiekuje się samotna mama lub brzuszkiem czy kobieta co wpadła ma na celu zdobycie dziecka w takich celach. Niestety nie każdy rozumie jak sprytnie działają takie organizacje :( powinno się o tym mówić głośno jednak w Polsce to temat który jest nieporuszany i przez to nieświadome mamy oddają dziecko pozornie do bogatej szczęśliwej rodziny a prawda bywa szokująca :oops:
ODPOWIEDZ