do lesbijek

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
MoKa
Posty: 1
Rejestracja: 23 sierpnia 2020, 12:26 - ndz

do lesbijek

Post autor: MoKa »

Jesteśmy lesbijkami poszukującymi dawcy. Czy są tu dziewczyny (też lesbijski), które już przez to przeszły i chcą podzielić się doświadczeniem?
jogi86
Posty: 30
Rejestracja: 15 kwietnia 2012, 11:57 - ndz

Re: do lesbijek

Post autor: jogi86 »

Jak chcecie to mogę pomóc szczegóły spotkania to się dogadamy
Tulipan
Posty: 784
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: do lesbijek

Post autor: Tulipan »

Szukacie dawcy? Pomogę. Mam własne zdrowe dzieci. Metoda obojętna.Tel 500278375
michal ogier

Re: do lesbijek

Post autor: michal ogier »

MoKa pisze: 23 sierpnia 2020, 18:36 - ndz Jesteśmy lesbijkami poszukującymi dawcy. Czy są tu dziewczyny (też lesbijski), które już przez to przeszły i chcą podzielić się doświadczeniem?
witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam serdecznie, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes 724392566,pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: do lesbijek

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi 2+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. IQ: 130. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
WrocLove
Posty: 8
Rejestracja: 11 listopada 2023, 15:01 - sob

Re: do lesbijek

Post autor: WrocLove »

Witaj , my też poszukujemy dawcy , poki co jeszcze w trakcie poszukiwań chcesz napisz PW pogadamy :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post