Zaopiekuj się młodą mamusią.

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
FiteLLaa
Posty: 1
Rejestracja: 12 marca 2010, 18:26 - pt

Zaopiekuj się młodą mamusią.

Post autor: FiteLLaa »

Witajcie. Poczuć pierwsze ruchy swojego dziecka to coś niesamowitego. Kiedy budzisz sie rano i wiesz, że nie wstajesz już tylko dla siebie ale też dla tej małej istotki, która potrafi przez całą noc rozpychać sie w Twoim brzuszku. Ja tego szcześcia doświadczyłam. ZOSTAŁAM MAMĄ. Tego na prawdę nie da się opisać. Dlatego szczerze bardzo źle się czuję z tym, że tak wielu ludzi jest pozbawionych tej szansy zostać rodzicami. Jestem młodą, nawet bardzo młodą dziewczyną, która spodziewa się dziecka. Dziewczynki :* Juz w czerwcu 2010. Od początku z całego serca chciaąłm urodzic to dziecko i wychować najlepiej jak potrafie. Próbowałam już wszytskiego i z każdej strony, ale będąc sama i nie mogac liczyc na prawdziwe wsparcie kogokolwiek nie moge sobie pozwolic na utrzymanie mojej małej córeczki. A to dlatego ze chciałabym jej dac wszytsko, wszytsko co najlepsze. A nie moge jej zapewnić nawet spokojnego własnego pokoiku i nowych ubranek. Aby zarobic cos na nas i nasza przyszlosc na poczatku ciazy rzucilam wszytsko, szkołę, wyjechałam nawet za granice. Ale nie dałam rady. Niestety lekarze zabronili mi pracowac poniewaz mam obnizone łożysko i najprawdopodobniej bede zmuszona urodzic przez cesarskie ciecie. Ale wszystkie badania totaj w polsce jak i w UK wychodzily zawsze idealnie. Od poczatku ciazy keidy tlyko dowiedzialm sie ze jestem w ciazy bralam witaminki i odzywialam sie zdrowo, duzo spacerowalam.. Ojciec dziecka bardzo pragnie swojej malej coreczki, ale musi placic zabledy z przeszlosci i splacac duzy kredyt wiec co zarobi to wszytsko idzie na raty... niestety i on rowniez nie potrafi zapewnic nic swojemu dziecku, Bardzo pragne wychowac moja coreczke ale sama juz nie wiem skad wziac na to pieniazki i wiem ze musze pomyslec o tej malej istotce we mnie. Napisałam to gdyz szukam wszelkiej pomocy. Moze są ludzie (lub dobrze usytuowany mężczyzna , ktory chciałby zapewnic nam lepszą przyszłość)), ktorzy moga sobie pozwolic na pomoc finansowa l to prosze o kontakt fitellaa91@wp.pl
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post