Młoda i płodna - zapłodnienie naturalne

Kobieta szuka pary. Ogłoszenia kobiet gotowych urodzić komuś dziecko
Awatar użytkownika
Naturalna

Młoda i płodna - zapłodnienie naturalne

Post autor: Naturalna » środa, 7 marca 2018, 13:31

Witam,
Oferuję swoje łono i komórki jajowe osobom pragnącym dziecka. Od dłuższego czasu czuję silną potrzebę zajścia w ciążę, mimo iż nie czuję potrzeby posiadania i wychowywania dzieci, dlatego chce to dobrze wykorzystać i dać innym upragnione potomstwo. Sama jestem w temacie przez znajome, które się na tym znają i pracują w instytucjach związanych z leczeniem niepłodności i surogacją. Przez to też jestem po części zdecydowana tylko i wyłącznie na metodę naturalna, wolę żeby wszystko odbyło się bez udziału kliniki. Nie przeszkadza mi odbycie stosunku seksualnego i nie stanowi dla mnie problemu to, aby go powtórzyć kilkukrotnie do skutku, oczekuje jedynie aktualnych badań. To czy pocznę dziecko z singlem, czy też para, wiek, orientacja, rasa i inne nie mają dla mnie znaczenia, liczy się tylko zdrowie i uczciwość.
Jestem 24 letnią aplikantką po studiach medycznych, które ma komfortową sytuację i stabilne perspektywy rozwoju w firmie z naciskiem na pracę zdalną. Jestem szatynką o brązowych oczach, krew 0Rh+, szczupła, ale nie patyk, 168 cm wzrostu, 52 kg wagi, naturalna, spokojna i stabilna emocjonalnie(typ nudziary jak to mawiają).
Proponuję spotkanie zapoznawcze, żeby wszystko dogadać i później już właściwe w hotelu bądź u was, gdzie dojdzie do stosunku i próby zapłodnienia. Proponowałabym 3-4 dni prób w trakcie moich dni płodnych, w przypadku par i małżeństw nie mam nic przeciwko, aby druga połówka była obecna w trakcie stosunku, choć wolałabym uniknąć trójkątów i innych wielokątów. Po udanym zapłodnieniu proponuję spotkania co miesiąc albo i rzadziej, a po porodzie przekazanie dziecka w sposób jaki ustalimy przed zapłodnieniem. W kwestiach finansowych oczekuje że pokryte zostaną koszty spotkań i ewentualnych konsultacji prawniczych, preferowałabym też co miesięczne środki na utrzymanie na okres ciąży(do ustalenia 1-2k) i po porodzie ustalona wcześniej kwota(30-50k).
Nie oczekuję i nie chce kontaktu z dziećmi, ale nie wykluczam ponownej pomocy, gdyż planuję urodzenie kilkorga dzieci jako surogatka.

Awatar użytkownika
Naturalna

Re: Młoda i płodna - zapłodnienie naturalne

Post autor: Naturalna » piątek, 9 marca 2018, 00:01

Ogłoszenie akutalne

Ipp11

Post autor: Ipp11 » sobota, 10 marca 2018, 02:33

Proszę o kontakt na maila telebim113@onet.pl jaka miejscowość?

Awatar użytkownika
Naturalna

Post autor: Naturalna » wtorek, 13 marca 2018, 11:06

Chwilowo jestem w trakcie nieplanowanej przeprowadzki(rura w bloku poszła) i pewnie do końca tygodnia nie będę miała jak, ani kiedy odpisywać

Maja2014

Post autor: Maja2014 » piątek, 6 kwietnia 2018, 08:18

Witam serdecznie, jestesmy para z Holandii ja jestem bezplodna, szukamy kogos takiego jak Pani. Jestesmy zdecydowani na wspolprace. Prosze o kontakt na edytahandbike@gmail.com
Pozdrawiamy, Edyta i Andre.

suawco

Post autor: suawco » sobota, 7 kwietnia 2018, 01:11

Oferuję coś więcej - napisałem na PV

Maja2014

Post autor: Maja2014 » sobota, 7 kwietnia 2018, 11:18

Jesli jest pani nadal zainteresowana prosze o kontakt, poniewaz pani opis najbardziej mi odpowiada. Mamy wyzsze wyksztalcenie wiec to jest dla nas rowniez wazne, ja jestem magistrem biologii i tlumaczem hol-pol, a moj partner ma doktorat z ekonomii. Jestesmy mobilni, mamy bardzo dobre warunki zawodowe, materialne itd. Ja ze wzgledu na wade genetyczna nie moge miec dzieci... Moj partner jest w 100 % zdrowy (mamy wszystkie badania) Prosimy tylko o odpowiedz czy oferta jest aktualna, poniewaz tez zalezy nam na czasie? Moze pani odpowiedziec na maila? edytahandbike@gmail.com

ODPOWIEDZ