Szukam do białego związku i założenia rodziny

:arrow: np. Łódź i Łowicz
Przyjaciel94
Posty: 8
Rejestracja: 08 grudnia 2019, 13:11 - ndz

Szukam do białego związku i założenia rodziny

Post autor: Przyjaciel94 »

Cześć!
Szukam dziewczyny (aseksualnej/les/bi) która, tak jak ja, chciałaby stworzyć biały związek oparty na przyjaźni i wsparciu. Chcę rzeczywistej relacji, a nie jedynie tworzenia pozorów. Jeśli się zaprzyjaźnimy, chciałbym w przyszłości założyć rodzinę i wieść wspólne życie :)
Kilka słów o mnie – 25 lat, z wyglądu trochę „południowiec” o ciemnej karnacji, wysoki, szczupły, ponoć atrakcyjny. Jestem wrażliwym facetem lubiącym przyrodę, podróże i ludzi (w większości :P). Wykształcony, pracujący i zmotoryzowany, ale przede wszystkim normalny chłopak, życiowy, dający się lubić i z poczuciem humoru ;)
Kogo szukam ? Chciałbym znaleźć dziewczynę przede wszystkim miłą i naturalną, mądrą życiowo. Taką, która również chciałaby założyć rodzinę :) Jeśli chodzi o wiek, fajnie jeśli będziesz w przedziale 20 – 30 lat. Super, jeśli będziesz lubiła naturę i chciałabyś kiedyś zamieszkać na przedmieściach, bowiem planuję wybudować dom kawałek za miastem ;) Jeśli jesteś samotną mamą, również się odezwij!
Z racji tego, że mieszkam pod Łodzią, najlepiej jeśli będziesz z województwa łódzkiego, albo sąsiednich.
Pozdrawiam i proszę o kontakt :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post