UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

:arrow: O czym tylko zechcesz, Zabawa, Humor, Luz-Blues, Video
Przyczyny i leczenie bezpłodności
komoreczka1981
Posty: 6
Rejestracja: 30 lipca 2010, 17:08 - pt

Re: UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

Post autor: komoreczka1981 »

mag.mag202 to teraz jak widzisz ,ze sprawa jest naświetlona to możesz sobie poszukać informacji na temat tej osoby...
odezwałam sie bo wiem kim jest ta cała Elżbieta i znam sie innymi MZ jak i RA i wiem ,ze jest zdolna do robienia tak zwanych wałów... wiec Ty jako MZ powinnaś wiedzieć , kto i kiedy nam MZ zaszkodził ...ze spowodował największą aferę w Polsce.
mag.mag202

Re: UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

Post autor: mag.mag202 »

Najwyraźniej nie była to afera wszechczasów skoro dość mało słyszałąm o tym hehe:)komóreczka na szczęście są ludzie,którzy jednym łokciem wszystkich nie mierzą:p nie ma co brać tego wszystkiego tak do siebie,to,ze jedna kobieta zrobiła jak zrobiła nie znaczy,ze kazda z nas taka jest :roll: Ona rozliczy się ze swoim sumieniem:) może mało w to wierze,poniewaz nie mogę sobie wyobrazić jak można kogoś tak oszukać w kwestii finansowej w dodatku w takiej sprawie :(
komoreczka1981
Posty: 6
Rejestracja: 30 lipca 2010, 17:08 - pt

Re: UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

Post autor: komoreczka1981 »

masz taki artykuł
http://www.polskatimes.pl/artykul/39201 ... l?cookie=1
to jest dosyć stary artykuł , bo to jest dosyć stara sprawa.
ELŻBIETA
Posty: 27
Rejestracja: 19 września 2011, 11:20 - pn

Re: UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

Post autor: ELŻBIETA »

tylko jedno wtrącę centrum nie istnieje od trzech lat odkąd urodziłam pierwszego chłopca dla rodziców biologicznych i to nie dlatego że miałam problemy z centrum tylko z powodów nagonek medialnych na moją rodzinę a dla rodziny i bezpieczeństwa moich dzieci jestem w stanie zrobić wszystko nawet zamkąć centrum i przyjąć na siebie oszczerstwa wszystko mi jedno nie zrobiłam nic czego mogłabym się wstydzić
antosiab1
Posty: 3
Rejestracja: 17 stycznia 2014, 09:43 - pt

Re: UWAGA NA PSYCHOPATÓW to ostrzeżenie

Post autor: antosiab1 »

To nieżle.
ODPOWIEDZ