kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
nadia86
Posty: 9
Rejestracja: 10 listopada 2019, 18:58 - ndz

kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: nadia86 »

Mam 34 lata.Mam marzenie stworzyc swojemu dziecku dobre warunki,spokoj i pelna milosci i ciepla kochającą rodzine. Ojciec dziecka niestety okazal sie nieodpowiedzialny (mimo wczesniejszych zapewnien o tym, ze bardzo pragnie dzieci) i wyglada na to ze nie chce widziec dziecka ani mnie. Rozstalismy sie kiedy bylam w 3 miesiacu ciazy. . Przyznam szczerze ze nie widze siebie w roli samotnej matki. Mimo ze przed ostatnim swoim zwiazkiem 3 lata bylam singielka i bylam niezalezna, teraz w tym jakze waznym okresie mojego zycia- czuje ze potrzebuje meskiego wsparcia . I raczej nie tyle co o finanse chodzi co o cieplo bliskosc wsparcie drugiej osoby, milosc,spokój ciepło . Marzy mi sie rodzina w ktorej bedzie panowala zyczliwa atmosfera cieplo milosc zaufanie a przede wszystkim spokoj i nie wymyslanie problemow na sile. (to wazne) Jestem osoba ktora kocha spokoj i jestem bezproblemowa. Zdrowo sie odzywiam, jestem wegetarianka, bezwzglednie unikam alkoholu. Marze o pelnej rodzinie. Mozesz wychowac dziecko jak swoje . Szukam kogos spokojnego odpowiedzialnego,zaradnego i stabilnego finansowo,ale na pewno nie bedziesz musial pokrywac wszystkich moich wydatkow-cale zycie mialam i zarabialam swoje pieniadze i choc raczej byly to niewielkie kwoty wystarczalo mi. Z zawodu jestem nauczycielem. Obecnie mieszkam za granica i pracuje w innym zawodzie.(aktualizacja: niedawno zjechałam do Polski i przygotowuje się do porodu,nie pracuję) . Wazne dla mnie zebys byl dobrym czlowiekiem. Zanim zdecydowalabym sie na przeprowadzke chcialabym najpierw z Toba porozmawiac dluzszy czas (np miesiac,dwa) przez skype lub telefon. Lub ty mozesz mnie odwiedzic najpierw bysmy sie poznali. Szukam panow w wieku 32-42 lat (starsi -tylko jesli jestes zadbany i uznam ze twoj wyglad jest Ok dla mnie) Chetnie zadbam o twoj dom. przepraszam za brak polskich znakow .(klawiatura angielska). Bardzo prosze o kontakt tylko zdecydowanych panow naprawde chcacych dziecka wiedzacych co to odpowiedzialność,co to znaczy zajmować się małym dzickiem nie trwoniących mojego czasu.

aktualizacja : po 3 miesiącach na tym forum mam parę komunikatów dla Panów chcących do mnie pisać,prosze przeczytaj jeśli chcesz napisać:

1. proszę nie pisz do mnie jeśli masz nastawienie typu "Zapewnię Tobie wszystko, zobaczysz,jeszcze będziesz mnie po rękach całować i mi dziękować" dziekuje zbytek laski. Moja sytuacja jest trudna,ale nie jestem zdesperowana jestem w stanie poradzić sobie sama i nie potrzebuję 'wybawcy" z takim nastawieniem to...

2. proszę nie pisz do mnie jeśli naszą znajomość zaczynasz od narzekania na swoje byłe/ dziewczyny z którymi się spotykałeś żony, kochanki itd.. ja nie chce tego słuchać! Nie bez powodu los stawia takich, a nie innych ludzi na naszej drodze medal zawsze ma dwie strony, relacje damsko-meskie sa trudne dzisiejszych czasach i nie ma winy tylko jednej strony. Jeśli zaczynasz żle mówić o swojej bylej dla mnie jesteś spalony już na starcie, to dla mnie żle świadczy o Tobie. najpierw poukładaj sobie w glowie potem szukaj drugiej połówki

3. nie pisz do mnie jeśli jesteś krętaczem mitomanem: klastwa o firmach i domach, typu mam dom tylko potem okazuje się ze nie twój i ze mieszka w nim cała twoja rodzina. Bądź po prostu sobą a zostanie to docenione. każde kłamstwo ma krótkie nogi-gdy się dowiem ze klamaleś i tak zerwę znajomość, ty i ja stracimy tylko czas

4. Nie pisz do mnie jeśli nie jesteś gotowy przyjąć kobiete z dzieckiem a szukasz jedynie koleżanki do wielogodzinnego gadanie na whatsupie czy fb… znajdz sobie inne koleżanki do wielogodzinnych rozmow z których nic nie wynika jeśli nie zamierzasz się spotkać ani zakladac związku po prostu daj mi spokoj i znajdz sobie kogos kto tak jak ty szuka tylko rozmów

5. Nie pisz do mnie jeśli masz 55 plus lat.. nawet jeśli masz hurtownie domy czy inne..nie kłam że masz mniej lat, przykro mi po namyśle stwierdziłam że, panow zaawansowanych wiekowo odrzucam, choć spotkałam na tym forum milych starszych panów konkretnych ale stwierdzam że to i tak nie wypali, musi być chemia między dwojgiem osob ,mogę ewentualnie zaoferować koleżeństwo czy przyjażń, jesli zamierzasz kłamać prawda o twoim wieku i tak wyjdzie na jaw szanuj mój czas i swój


dziękuję
Ostatnio zmieniony 21 maja 2020, 19:41 - czw przez nadia86, łącznie zmieniany 1 raz.
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Richi1991 »

Witam nadal szukasz? Skąd jesteś?
Dariusz 1977
Posty: 9
Rejestracja: 26 marca 2020, 01:46 - czw
Lokalizacja: Warszawa

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Dariusz 1977 »

Cześć Nadio!Powiem ci tak szczerze!Szukam kobiety z którą mógłbym założyć normalny związek, splodzic nam potomka, i być z nią na dobre i na złe. Rozwiązywać problemy razem bo to wtedy jeszcze bardziej zbliża związek. Mam 42 lata 170 wzrostu i budowę ciała normalną, ciemny blond krótko ścięte. Mieszkam w Warszawie jestem po nie udanym związku z powodu zdrady że strony drugiej. Pracuję jako monter konstrukcji stalowych w Warszawie, szukam kobiety z którą mógłbym założyć normalny związek i rodzinę i normalną rodzinę, lubię się śmiać, spacer najlepiej z kimś z kim mógłbym już cały czas zabierać na spacery, jazdy na rowerze Jeśli chcesz porozmawiać na poważnie to poprostu napisz do mnie!
Mareczek4041
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwietnia 2015, 10:26 - sob

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Mareczek4041 »

Bardzo mądrze napisane co oczekujesz
To się ceni
Pozdrawiam
AdamAdam
Posty: 2
Rejestracja: 02 lipca 2020, 21:37 - czw

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: AdamAdam »

Hej, jeśli to aktualne to odezwij się. Chcę mieć normalną rodzinę. Dzieci . Pozdrawiam Adam
nadia86
Posty: 9
Rejestracja: 10 listopada 2019, 18:58 - ndz

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: nadia86 »

dalej nikogo nie znalazlam
Nadia866
Posty: 14
Rejestracja: 12 sierpnia 2023, 02:13 - sob

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Nadia866 »

Dalej nikogo nie znalazłam
Posejdon/
Posty: 7
Rejestracja: 15 czerwca 2023, 22:15 - czw

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Posejdon/ »

Witam. Szukam juz bardzo dlugo konkretnej dziewczyny do zalozenia rodziny. To jest dla mnie priorytetem. Mam 35 lat , 190, bardzo zadbany , wolny , nie mam dzieci. Jestem z warminsko mazurskiego. Dokladniej z Ełku. Zapraszam do kontaktu
Mati112233
Posty: 3
Rejestracja: 29 września 2023, 11:49 - pt

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Mati112233 »

Proszę o kontakt. Jestem poważnie zainteresowany. Więcej informacji podam na priv.
Lukasz19933
Posty: 23
Rejestracja: 12 lutego 2023, 08:51 - ndz

Re: kobieta w 8 miesiacu ciazy szuka kogos do zalozenia rodziny

Post autor: Lukasz19933 »

Cześć, chciałbym być tatą, mam 30 lat ale jestem odpowiedzialny, szczery i mega rodzinny. Rodzina jest dla mnie najważniejsze. Chciałbym mieć już rodzinę i dzieci. Nie chcę tu opowiadać jaki jestem super czy coś bo nie o to chodzi, do tego trzeba się poznać ale wiedz że rodzina będzie dla mnie wszystkim. Jeśli zainteresowałem cię choć trochę, odezwij się na priv
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post