Para kobiet szuka Dawcy

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Groszek2020
Posty: 1
Rejestracja: 05 stycznia 2020, 22:19 - ndz

Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: Groszek2020 »

Poszukujemy Dawcy z UJEMNĄ grupą krwi i aktualnymi wynikami badań.

Najlepiej Poznań lub okolice.

Metoda TYLKO kubeczkowa.

Prosimy by NIE pisali Dawcy, którym zależy na seksie.

Prosimy o kontakt Dawców, którzy potrafią choć w części zrozumieć trudną sytuację kobiet w Polsce, które żyjąc w związku jednopłciowym bardzo pragną dziecka i pozostaje nam jedynie wiara w znalezienie odpowiedzialnego Dawcy, który zechce pomóc aż do skutku (bywa że nie udaje się za pierwszym, drugim....razem).

Pozdrawiamy :)
milydajejdziecko
Posty: 60
Rejestracja: 20 lipca 2019, 18:54 - sob

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: milydajejdziecko »

hej
mam 192 cm wzr piwne oczy szatyn 87 kg 0 Rh-
chetnie Wam pomoge az do skutku
jestem z wlkp
czekam na odp damdziecko@wp.pl
pozdrawiam
Piotr
pasemko
Posty: 250
Rejestracja: 12 grudnia 2019, 18:53 - czw

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: pasemko »

Witam chętnie pomogę mam 28 lat, 182cm wzrostu blondyn o niebieskich oczach zdrowy i inteligetny. Kontakt p.stachniuk@tlen.pl
Richi1991
Posty: 242
Rejestracja: 15 sierpnia 2018, 11:26 - śr

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: Richi1991 »

Witam,z miłą chęcią ci pomoge jestem z wielkopolski wysokim szczupłym brunetem o piwnych oczkach mam 187 cm 82 kg 28 lat mam już własną córke także z zapłodnieniem nie będzie problemu
:-)
Asd
Posty: 87
Rejestracja: 03 stycznia 2020, 13:12 - pt
Lokalizacja: Kielce

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: Asd »

Witam aktualne ?
Witam 36 latek 183 cm szczuply zdrowy moge zostac dawca nasienia Swietokrzyskie
Cezary Adamski
Posty: 33
Rejestracja: 08 lutego 2020, 14:59 - sob

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: Cezary Adamski »

Cześć, mam na imię Cezary, mama 43 lata, co prawda mam grupę krwi 0 Rh+, ale nie wiem czy to ważne, mama oczy piwne , włosy blond, wzrost 188cm, waga 92kg, wykształcenie wyższe techniczne, mam 3 letnią córeczkę, moja partnerka zaszła w ciążę w wieku 39 lat po 2 miesiącach starań. Jeżeli jesteście zainteresowane proszę o kontakt na cezaryadamski573@gmail.com . Pozdrawiam.
ciepleciacho15
Posty: 119
Rejestracja: 26 stycznia 2015, 06:03 - pn

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: ciepleciacho15 »

ObrazekObrazek
Witam. Jestem sprawdzonym dawcą spermy nasienia, zapłodnie kobietę. Pomogę zajść w ciążę Parom lub Paniom które chcą mieć dziecko i szukają anonimowego dawcy spermy nasienia do inseminacji zapłodnienia. Nie chce ingerować w życie dziecka zapłodnienie drogą naturalną. Mam 24lata 174cm 68kg jestem szczupły arh+ brunet kręcone włosy brązowe oczy, długie rzęsy, podobno męski głos, mówi sie że jestem męski, nie ważne czy masz 30 czy ponad 40lat, chętnie zapłodnię, będziemy próbować aż do skutku Byłem dawcą do tej pory tylko raz, pomogłem skutecznie 2lata temu 30letniej kobiecie, zdjęcie córki i moje są poniżej, prowadze zdrowy tryb życia nie pale, nie pije, jem warzywa owoce zdrowo sie odżywiam. Mam maturę. Ogłoszenie aktualne, jestem dyspozycyjny w Lublinie, Podobno mam miły charakter, ładne rysy twarzy, urok osobisty. Gwarantuje dyspozycyjność, anonimowość, higiene. Znam sie na komputerach. Telefon podany na w ogłoszeniu. Odpowiadam bardzo szybko. Pozdrawiam serdecznie Panie i Pary szukające dawcy spermy
pomocclublin@gmail.com
tel 572258167
Ostatnio zmieniony 25 grudnia 2020, 06:14 - pt przez ciepleciacho15, łącznie zmieniany 1 raz.
pomocclublin@gmail.com
MarkJ39
Posty: 26
Rejestracja: 31 maja 2018, 14:57 - czw

Re: Para kobiet szuka Dawcy

Post autor: MarkJ39 »

Witam,

Z przyjemnością pomogę. Ja 40 lat, bez nałogów, zdrowy tryb życia, wykształcenie wyższe. Ze swojej strony gwarantuje wysoka kulturę osobistą, dyskrecję. Jestem gotów spotykać się z Państwem aż "do skutku" aby zapewnić 100% gwarancji.

Wszelkie pytania proszę kierować w prv korespondencji.
Zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam,
MarkJ39
tel. 48 605315798
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post