Siedlce i okolice

Ogłoszenia dawców spermy
Bart93ek
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2019, 23:14 - pt

Siedlce i okolice

Post autor: Bart93ek »

Cześć. Mam na imię Bartek, 27 lat 196cm wzrostu, brunet, trochę niebieskie oczy zależy jaka pogoda 😊 Nigdy nie pomagałem w taki sposób kobieta, a chciałbym pomoc, że względów na wasze potrzeby i moja sytuację finansową, jestem zdrowy, w rodzinie każdy wysoki, brat ma syna w 100% zdrowego, nie wiem czy to ważne. Mieszkam 60 km od Warszawy, mobilny, pracuje na codzień, mieszkam sam, w życiu tylko jedna kobieta, była... Charakter, czuły, tajemniczy, nieśmiały, ale lubię zabawę z rozsądkiem, uwielbiam samochody i jazdę po torach wyścigowych to moja pasja która wymaga rozwagi i myslenia. Jeśli chciałabys więcej się o mnie dowiedzieć zapraszam z chęcią opowiem więcej o sobie.


Swoją ofertę kieruję do pań, par i małżeństw. Chętnie pomogę dać Tobie/Wam to o czym marzycie. Wiem jakie to trudne dla wielu i jak bardzo chcieliby posiadać potomstwo dlatego liczę, że uda mi się wam pomóc :)
Jestem uczciwym facetem i nie roszczę sobie później praw do niczego od Pani, oraz jestem gotów jeżeli taka będzie wola podpisać odpowiednie dokumenty.
Cechy charakteru: miły, o spokojnym usposobieniu, pozytywnie nastawiony do życia, bardzo zaradny, łatwo rozwiązujący problemy.

Preferowana Metoda zapłodnienia: dowolna

Jeżeli takiego dawcy szukasz to zapraszam do kontaktu na PW
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post