Brunet Ciemna Karnacja

Ogłoszenia dawców spermy
Michalll1987
Posty: 1
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 21:05 - pn

Brunet Ciemna Karnacja

Post autor: Michalll1987 »

Witam jestem tutaj pierwszy raz, nie bylem jeszcze dawca. Widze ,źe na tym portalu oddawanie spermy to jak robienie zakupow. Powiem szczerze interesuje mnie jednorazowe zaplodnienie kobiety bez wchodzenia sobie w źycie prywatne za przyzwoita stawke.
Cos o mnie : brunet,ciemna karnacja, oczy piwne, 178cm wzrostu,zdrowy, pracowity, bardzo szybko uczacy sie wszystkiego, inteligentny, zawsze usmiechniety, optymista, towarzyski, czuly, romantyk. Jesli chcesz wiecej wiedziec to zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam
Veronica
Posty: 49
Rejestracja: 28 sierpnia 2019, 20:08 - śr

Re: Brunet Ciemna Karnacja

Post autor: Veronica »

Michalll1987 pisze: 05 stycznia 2021, 09:24 - wt Witam jestem tutaj pierwszy raz, nie bylem jeszcze dawca. Widze ,źe na tym portalu oddawanie spermy to jak robienie zakupow. Powiem szczerze interesuje mnie jednorazowe zaplodnienie kobiety bez wchodzenia sobie w źycie prywatne za przyzwoita stawke.
Cos o mnie : brunet,ciemna karnacja, oczy piwne, 178cm wzrostu,zdrowy, pracowity, bardzo szybko uczacy sie wszystkiego, inteligentny, zawsze usmiechniety, optymista, towarzyski, czuly, romantyk. Jesli chcesz wiecej wiedziec to zapraszam do korespondencji. Pozdrawiam

Jestem poważną zdecydowaną kobietą . Mam 40 lat i szukam poważnego dawcy. Ze względu na to że mam łuszczyce w grę wchodzi metoda tylko kubeczkowa. Mam już zdrowe dzieci, jestem po badaniach genetycznych . Wiem że kazde następne dziecko bedzie zdrowe
sobota
Posty: 10
Rejestracja: 21 marca 2021, 09:18 - ndz

Re: Brunet Ciemna Karnacja

Post autor: sobota »

Witam, moglbys przeslac Mi swoje zdjecie?
Anna_Warszawa
Posty: 9
Rejestracja: 01 marca 2020, 21:07 - ndz
Lokalizacja: Warszawa - Wilanów

Re: Brunet Ciemna Karnacja

Post autor: Anna_Warszawa »

A ważysz ile , 120 kg? W myśl zasady ,,KAŻDY PTASZEK MA SWÓJ DASZEK" :-)))).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post