32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

:arrow: np. Warszawa i Radom
annawarszawa1984
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2016, 17:27 - pt

32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: annawarszawa1984 »

Witam :) 32-letnia kobieta szuka mężczyzny, który poważnie podchodzi do relacji damsko-męskich i chce założyć rodzinę. Bardzo chcę mieć dzieci, ale nie szukam mężczyzny, który tylko mnie zapłodni. Chciałabym abyśmy stworzyli normalny, ciepły dom. Mam 170 cm wzrostu, ważę 65 kg. Jestem wykształcona, pracuję i wiem, że podobam się mężczyznom. Niestety, spotykam nieodpowiednich. Co to oznacza? Ano takich, którzy nie szukają stałych związków i chcą być wolnymi ptakami. W wolnym czasie czytam, chodzę na fitness, basen, kocham spacery, ale też morze. Chciałabym abyś był ode mnie starszy, mieszkał w Warszawie lub okolicach i był ode mnie wyższy - lubię chodzić na obcasach :) Posługuj się również poprawną polszczyzną, proszę :) Coś więcej?
Jestem zdecydowanie kobiecą kobietą. Jestem szatynką o długich włosach i niebieskich oczach.

Mam nadzieję, że Cię znajdę. Albo Ty znajdziesz mnie :)
krzysztofskawina
Posty: 2
Rejestracja: 03 listopada 2016, 12:22 - czw

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: krzysztofskawina »

Witam :)proszę o kontakt w sprawie ogłoszenia krzysztofskawina@gmail.com pozdrawiam Krzysiek
Awatar użytkownika
Jureczek
Posty: 115
Rejestracja: 04 kwietnia 2016, 10:21 - pn

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: Jureczek »

Twoja kobiecosc jest interesująca.No to jak to , trudno z takimi atutami znależc kogoś.Hm...
Kurde mieszkam w ok.poznania.Wspólne dziecko tak,ale tylko dojazdowo.
Odpisz może się dogadamy w tej ważnej sprawie.meskienasienie@interia.pl
Jureczek :D
arecki
Posty: 1
Rejestracja: 06 grudnia 2016, 22:35 - wt

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: arecki »

Czesc. Mam 34 lata 177 cm wzrostu piwne oczy jestem brunetem waze 62 kg na swoja wage dosc wysportowany. Szukam kobiety oraz mamy dla mojego naszsgo dziecka. Mam kochana coreczke 9 lat tyle ze nasz zwiazek rozpadl sie po 11latach wiecej szczegolow gdybys byla ciekawa dlaczego. Nie bede narcyzem ale raczej podobam sie paniatwierdzilem tak przez ostatnie 11lat.Chcesz porozmawiac to poprostu zadzwon. 500316558 pozdrawiam
bemowianin
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2014, 14:02 - wt

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: bemowianin »

Czesc ja Krzysztof 37 lat Warszawa Bemowo mam 177cm brunet piwne oczka. Chce załozyć rodzinę miec dziecko wspolnie je wychowywac. Kocham basen wode spacery sluchac muzykk kocham morze chcesz mnie poznac napisz bemowianin@wp.pl kom 507550245 pozdrawiam Krzysztof
Dragon
Posty: 12
Rejestracja: 03 lutego 2021, 16:48 - śr

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: Dragon »

Witaj.Czy aktualne jeszcze ? Piotr 39 lat z Warszawy o wzroście 181 cm.
samotny3
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2016, 18:03 - pn

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: samotny3 »

Mam propozycję i zróbmy tak, wybierzesz sobie odpowiedniego pana oczywscie wykształconego na poziomie i tylko sie modlic aby dziecko, które przyjdzie na świat oddziedziczyło jego geny. Przecież każda matka czy ojciec pragnie aby dziecko było zdrowe i wspaniale sie rozwijało inteligętnie i fizycznie. Więc do czego zmierzam ; Nie jestem płodny i nie mam dzieci a bardzo pragnę je miec. Jest wiele sposobów aby zostac w ciąży np. przez ogłoszenia w prasie jest tysiące amatorów do zapłodnienia bez zobowiązań. Marzy mi sie pewien styl zachowań w relacji 2+1 będzie to ukryta swiadomość dawcy nasienia. On nie musi wiedziec, że po jego stosunku z Tobą, natychmiast pragnę sie kochac z Tobą działa to na moją podświadomośc, że dziecko poczęte jest moje i daje jemu swoje nazwisko. W moim przypadku jest to ważne a tym bardziej, że absolutnie nie jestem zazdrosny o sex mojej pani, która do woli może sex uprawiac z kim chce. Dochodzi do tego, że moja partnerka powinna być wątpliwej reputacji jej przygody będą mi dostarczac wiele emocji i wrażeń. Przemysl to i zdecyduj czy taka forma współżycia Tobie odpowiada aaaa zapomniałem jestem w wieku 62 lat. Odpisz
Kamil01905
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 06:01 - śr

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: Kamil01905 »

Hej, z miłą chęcią cię poznam też szukam stałego związku, nie nawidze kłamstw, jestem po przejściach, zbyt dużo razy moje serce zostało zranione, zbyt dużo wybaczalem, szukam kobiety która mnie doceni, nie pije, nie pale, nie biore, nie gram, pracuje, chodz kokosów nie zarabiam ale zawsze coś
pery2938
Posty: 100
Rejestracja: 01 stycznia 2021, 20:09 - pt
Lokalizacja: Warszawa

Re: 32-letnia kobieta z Warszawy szuka partnera

Post autor: pery2938 »

Witaj jeżeli byś miala ochotę porozmawiać to zapraszam priv czy nadal aktualne ogłoszenie perry2938@gmail.com
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post