Szukam kobiety do założenia rodziny

:arrow: np. Kraków czy Tarnów
krakusek2018
Posty: 1
Rejestracja: 04 października 2021, 00:03 - pn

Szukam kobiety do założenia rodziny

Post autor: krakusek2018 »

Witam! Mam 30 lat, jestem przystojnym, wykształconym, niezależnym facetem, który chce założyć rodzinę. Cenię w ludziach otwartość, szczerość, uważność, empatię i chęć pomocy. Jestem katolikiem i takimi wartościami kieruję się również w życiu.

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, bez nałogów. Jednak z dużym bagażem doświadczeń życiowych, ale to dzięki trudnej przeszłości doceniam życie, łatwiej mi podejmować decyzje. Dzięki terapii i duchowemu rozwojowi nie zamierzam powielać schematów z dzieciństwa oraz obarczać drugiej osoby.

W wolnym czasie słucham muzyki, spaceruję, czytam książki, chodzę po górach oraz podróżuję. Rozpoczynam kurs tańca i naukę tańca. Mieszkam w Krakowie, z uwagi na zdalną pracę rozważam wyjazd do innego miasta.
Szukam atrakcyjnej kobiety, z którą założymy stabilną, szczęśliwą rodzinę. Uważam, że udana relacja powinna być oparta na szczerej przyjaźni, po niej przychodzi poczucie bliskości i … łóżko.

W ostatnim czasie czuję, że zaczynam mieć kontrolę nad swoim życiem. Mam dobrą pracę i duże perspektywy zawodowe. Otaczam się szczerymi, otwartymi ludźmi, na których mogę liczyć. Jestem idealną partią na męża, ale… Odczuwam skłonności homoseksualne, nie determinują one jednak mojego życia. Mam za sobą związek z mężczyzną. Związek ten uświadomił, że pustkę w życiu mężczyzny może wypełnić tylko kobieta. Takie jest również biblijne powołanie mężczyzny. Moje skłonności są wynikiem trudnych wydarzeń w dzieciństwie. Mogłem być psychopatą, bezdomnym, pedofilem, bez pracy, wykształcenia, z nałogami czy obsesjami. Trafiło mi się, że mam skłonności, które znikną w ciągu najbliższych lat. Zawieram szczere przyjaźnie z mężczyznami hetero. Nie skreślam swojego marzenia o stworzeniu szczęśliwego związku z kobietą, również w łóżku.

Zapraszam do kontaktu krakusek2018@onet.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post