Gej dla Szczecinianek lub mogących tu zamieszkać. Obojętne czy para lesbijek czy homo/bi//hetero singielki

:arrow: Ogłoszenia mężczyzn którzy chcą być ojcami a nie tylko dawcami
Timon85
Posty: 4
Rejestracja: 18 października 2016, 04:41 - wt

Gej dla Szczecinianek lub mogących tu zamieszkać. Obojętne czy para lesbijek czy homo/bi//hetero singielki

Post autor: Timon85 »

Opiszę krótko moją sytuację. Mam już zdrową córcię z koleżanką lesbijką, którą wychowujemy z jej żoną. Mieszkamy niedaleko siebie. Córka będzie mieć dwa pokoje - u mnie i u mam (ale spokojnie, nic na siłę ! lecz zgodnie z możliwościami adaptacyjnymi dziecka). Ja chciałbym mieć jeszcze z dwójkę, ale one chyba nie będą chcieć więcej :-((( Od początku o tym wiedziały i nie mają nic przeciwko, abym miał jeszcze dzieci z inną kobietą. Córki nie zostawię, także wychowanie musi mieć miejsce w Szczecinie. Oferta jest też dla kobiet mogących się tu relokować (ja sam dorastałem na poł-wsch. części Polski). Utrzymam na czas ciąży i do czasu powrotu do pracy - będziesz mogła poczuć się bezpiecznie. Celem minimalizacji nieporozumień sugeruję zawrzeć porozumienie poświadczone notarialnie jako dowód dla sądu ( odpukać !) i dziecka w przyszłości. Porozumienie zawierałoby informacje o finansach, miejscu zamieszkania, kontaktach, pieczy naprzemiennej lub wspólnym mieszkaniu - odpowiednio zaprojektowanym. Można być też sąsiadami :-) Moje rodzicielstwo na pewno obniży moje notowania pośród innych gejów, ale coś za coś - rodzicielstwo to jedno z moich marzeń. Nie wyobrażam sobie też sytuacji, że ktoś taki jak matka, nie będzie obecny w życiu dziecka. Koniecznie chciałbym, abyś miała wolę karmienie piersią co najmniej pół roku - to ważne dla zdrowia dziecka.

Ja rocznik 1985, 182cm ,75kg wykształcenie wyższe(oparte na naukach biologiczno-chemicznych), jasnooki blondyn,(jakby co) nie tknięty skalpelem chirurga plastycznego  , uczciwy i bezkonfliktowy, bez nałogów, bez długów, bez obciążeń genetycznych, stabilny finansowo singiel. Czy przystojny kwestia gustu, nie mi to oceniać. Nieraz słyszałem że przystojny i nieraz dano mi o tym poznać, ocenisz sama przy małej czarnej, wcześniej wyślę fotkę :)

Nie mam ciśnienia i wrzucam ogłoszenie na luzie - zobaczymy co będzie. Nie ukrywam, że trochę mam obawy do ludzi poznanych przez internet, ale pytać bezdzietnych koleżanek singielek czy chciałby mieć ze mną dziecko to mnie przerasta. Nie ma chyba innej opcji. No może bank oocytów za granicą, ale nie wyobrażam sobie mieć dziecka z całkiem obcą kobietą, niewidzianą nawet na oczy.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post