Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Ogłoszenia matrymonialne kobiet
OlaKowalik
Posty: 1
Rejestracja: 01 grudnia 2021, 21:45 - śr

Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: OlaKowalik »

Witam Ola z tej strony, samotna mama 2-letniej dziewczynki. Piszę tego posta, choć źle mi z tym jednak sytuacja która dzieje się obecnie w Polsce i na Świecie bezpośrednio mnie dotknęła. Zawsze byłam kobietą silną i niezależną, dobrze zarabiającą (stąd decyzja o dziecku), jednakże problem tkwił w nieodpowiednim doborze partnerów. Z ojcem córki nie mam żadnego kontaktu, zniknął jeszcze będąc w ciąży. Nie płaci żadnych alimentów. Po porodzie będąc już całkiem sama, zaczęła się pandemia i dotychczasowa możliwość zarabiania pieniędzy została mocno ograniczona. W między czasie poznałam jednego również kompletnie nieodpowiedzialnego faceta, którego na szczęście wyczułam i zdążyłam "pogonić". Chciałabym poznać normalnego mężczyznę, który dałby mojej córce i mi bezpieczeństwo i miłość. Chciałabym mieć jeszcze w przyszłości dziecko, lecz aktualnie mam ciężka sytuację finansową. Ledwo wiąże koniec z końcem. Hipoteka, utrzymanie dziecka oraz minimalna egzystencja staje się problemem. Od jakiegoś czasu pozbywam się rzeczy na które ciężko pracowałam. Nie proszę o wiele, liczę na relacje I wsparcie ze strony odpowiedzialnego i stabilnego finansowo mężczyzny. Proszę o wiadomosci prywatne, albo bezpośrednio na maila:

olakowalik101@gmail.com
admin
Site Admin
Posty: 1682
Rejestracja: 26 kwietnia 2009, 09:42 - ndz
Lokalizacja: net
Kontakt:

Re: Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: admin »

Lokalizacja?
Wiek?
Podpis:
W temacie ogłoszenia napisz, gdzie mieszkasz i swój wiek. Przeczytaj; regulamin.htm
E-maile z tego forum mogą być we folderze; Spam :!: Kontaktować można się poprzez Prywatną Wiadomość.
Reklama: https://cukrzycaforum.pl - https://mojelinki.pl - https://praca.cc Zapraszam!
Damian131
Posty: 46
Rejestracja: 07 listopada 2019, 18:22 - czw
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: Damian131 »

Witaj mam 31 lat mieszkam w swietokrzyskim
timek123
Posty: 25
Rejestracja: 25 grudnia 2021, 09:08 - sob

Re: Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: timek123 »

Witam jestem zainteresowany poznaniem samotnej Pani z dzieckiem której jest ciężko która czuje się Samotną brak jej miłości ciepła zrozumienia która chce pokochać i czuć się kochana.Jestem zainteresowany Poważnym związkiem na stałe przelotne romanse czy też sam sponsoring mnie nie interesuje.Jezeli w jakimś stopniu wstępnie ci odpowiadam proszę odezwij się czekam na odpowiedź poznam też Samotną Panią ciężarną wspólnie stwórzmy rodzinę wspólnie dążmy do celu poważne Panie i zdecydowane proszę o kontakt nie przywiązuje też większej uwagi do wyglądu liczy się serce
Pomoc1998
Posty: 6
Rejestracja: 12 czerwca 2022, 15:18 - ndz

Re: Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: Pomoc1998 »

tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Szukam poważnego partnera, jestem w bardzo ciężkiej sytuacji.

Post autor: tado »

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post