Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

:arrow: np. Poznań i Kalisz
Paullorenz
Posty: 27
Rejestracja: 06 grudnia 2021, 19:27 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Paullorenz »

Tulipan
Posty: 783
Rejestracja: 28 czerwca 2021, 12:48 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Tulipan »

Witam. Mogę pomóc w zapłodnieniu. Wybór metody należy do Pani więcej na priv. Kontakt telefoniczny 500278375 pozdrawiam
Ania96
Posty: 1
Rejestracja: 14 sierpnia 2023, 19:50 - pn

Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Ania96 »

Witam. Razem z moją dziewczyną pragniemy mieć dziecko. Poszukujemy odpowiedzialnego dawcy nasienia (zapłodnienie metodą kubeczkową), który pomoże nam bezpłatnie. Najlepiej osoba z Wielkopolski, która jest mobilna i dojedzie bez problemu w ustalone miejsce. Przedział wiekowy 25-35 lat. Ważną informacją jest to, że mam zespół policystycznych jajników, dlatego próby zapłodnienia mogą trwać przez dłuższy czas. Zainteresową osobę proszę o wiadomość.
sneforov
Posty: 287
Rejestracja: 24 kwietnia 2023, 15:35 - pn
Lokalizacja: Katowice

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: sneforov »

Cześć. Mogę pomóc. 33 lata. Wzrost 178 cm, waga 75 kg, atrakcyjny wygląd, ciemnobrązowe oczy, doskonałe zdrowie - mogę to potwierdzić ostatnimi badaniami i pokazowymi badaniami z ostatnich 5 lat. Grupa krwi ARhD+. Codziennie biegam 3-5 km i wykonuję podstawowy trening fizyczny. Inteligentny, wytrwały, mam analityczny sposób myślenia. Pracuję w branży IT. Mogę pomóc tylko w zapłodnieniu bez dalszych roszczeń. Katowice.
email: sneforov@gmail.com
Alkor
Posty: 13
Rejestracja: 08 sierpnia 2023, 21:21 - wt

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Alkor »

.
Ostatnio zmieniony 04 marca 2024, 10:21 - pn przez Alkor, łącznie zmieniany 1 raz.
Kubacreampie
Posty: 20
Rejestracja: 26 listopada 2022, 06:29 - sob
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Kubacreampie »

Jestem zainteresowany :)

Jeśli chodzi o mnie, posiadam aktualne badania, regularnie oddaje krew, zdrowo się odżywiam oraz nie pije ani nie pale papierosów.
Mam 23 lata, 177cm wzrostu, piwne oczy, przeciętnej budowy brunet. Skończyłem szkole średnią ze zdaną maturą i aktualnie prowadzę własny biznes. Jestem z woj kuj-pom, mogę dojechać w każdy rejon Polski.

Co do zapłodnienia metoda dowolna

Kacper.beznazwiska@op.pl
ReMiiiŚ♡
Posty: 14
Rejestracja: 10 września 2023, 02:26 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: ReMiiiŚ♡ »

tymmar pisze: 06 października 2019, 22:12 - ndz Dobry wieczór,

jesteśmy sympatyczną parą kobiet z Poznania, w związku z ponad 11-letnim stażem. Prowadzimy sobie spokojne życie w pięknym mieście jakim jest Poznań.
Jesteśmy zdrowe, zadbane, ambitne, mamy ustabilizowaną sytuację materialną. Dziecku, które, mamy nadzieję, pojawi się w naszym życiu, z pewnością jesteśmy w stanie dać to co najlepsze. Nie tylko na poziomie ekonomicznym, ale również emocjonalnym.
Nie szukamy księcia z bajki. Chcemy na pewno, by Pan, który zdecyduje się nam pomóc był zdrowy - z pewnością poprosimy o aktualne wyniki badań - a swoją pomoc ofiarował bezinteresownie.
Interesuje nas jedynie kubeczkowa metoda zapłodnienia.

Jesteśmy mobilne - wszelkie odległości, w granicach rozsądku, są dla nas do pokonania.

Czekamy na wiadomości PRIV od Panów zdecydowanych. Szanujmy wzajemnie siebie oraz swój czas.


Pozdrawiamy.
Marcin.ek
Posty: 9
Rejestracja: 21 sierpnia 2022, 19:53 - ndz

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Marcin.ek »

Witaj.

Jeśli nadal aktualne zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam
Michał ogier
Posty: 172
Rejestracja: 21 września 2023, 21:37 - czw

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Michał ogier »

Witam I pozdrawiam jestem do dyspozycji zapraszam, posiadam solidny sprzęt I solidna zasób spermy precyzyjnie pochodzi od zapłodnienia ciebie odp esemes pełna dyskrecja I anonimowość 724392566,pełna dyskrecja I anonimowość zapraszam serdecznie, kiedy masz dni płodne I kiedy chcesz przystąpić do zapłodnienia odp czekam zapraszam serdecznie.
Młody1989
Posty: 12
Rejestracja: 27 grudnia 2021, 16:22 - pn

Re: Para kobiet szuka dawcy - Wielkopolska

Post autor: Młody1989 »

Dzień dobry czy aktualne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post