Szukam normalnej kobiety do zalozenia rodziny lub kobiety ktora urodzi dla mnie dziecko.

:arrow: np. Katowice, Częstochowa czy Sosnowiec
zwyklymezczyzna
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 20:02 - pn

Szukam normalnej kobiety do zalozenia rodziny lub kobiety ktora urodzi dla mnie dziecko.

Post autor: zwyklymezczyzna »

Witam serdecznie.
Mam 42 lata i niestety zbyt pozno uswiadomilem sobie, ze przespalem czas w ktorym powinienem zostac ojcem.
Jestem realista i raczej nie wierze w cud, ze poznam teraz kobiete, stworzymy zwiazek, ktory doprowadzi do slubu, a nastepnie do potomstwa i tak dalej.
Oczywiscie jest to mozliwe ale biorac pod uwage, ze taki proces trwa latami, to ile bede miec lat jak kobieta urodzi dziecko 50?
W zwiazku z powyzszym chytam sie kola ratunkowego jakim jest to forum.
Jezeli jest tutaj normalna kobieta, w podobnym wieku lub ktorej nie przeszkadza to, ze mam 42 lata, chcialaby sie poznac w tempie ekspresowym i przejsc do konkretow to z mila checia zapraszam do rozmowy, a jezeli takowej nie ma a jest za to, kobieta ktora udostepni swoj brzuch w zamian za omowienie pewnych kwestii to rowniez zapraszam do konwersacji o szczegolach.
Moj mail: zwyklymezczyzna@int.pl
VIKI
Posty: 41
Rejestracja: 19 stycznia 2022, 23:01 - śr

Re: Szukam normalnej kobiety do zalozenia rodziny lub kobiety ktora urodzi dla mnie dziecko.

Post autor: VIKI »

CZEŚĆ, interesuje CIĘ dawca nasienia czy wspólne wychowanie. Mieszkam na terenie podkarpacia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post