SZUKAM KOBIETY

:arrow: np. Warszawa i Radom
tomaszt
Posty: 1
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 20:07 - pn

SZUKAM KOBIETY

Post autor: tomaszt »

Cześć.
45 latek brunet 178cm i normalnej budowy. Własna firma w dobrej kondycji finansowej :)
Poznam kobiete w wieku do 45 lat
Jeśli macie jakieś pytania proszę śmiało pisać wiadomości prywatne
Pozdrawiam
Szoko1985
Posty: 8
Rejestracja: 17 stycznia 2022, 22:45 - pn

Re: SZUKAM KOBIETY

Post autor: Szoko1985 »

Cześć. Mam nie całe 37 lat. Choć podobno nie wyglądam. Czasem pytają mnie o dowód. Cóż takie geny;-) Jestem z pod Warszawy. Mam 3 letnią córeczkę poczęta po 24 inseminacjach nasieniem animowanego dawcy. Od 5 lat byłam w związku z kobietą. Niestety z kobietą nie byłam szczęśliwa. Rozstałyśmy się. Ten związek to po prostu życiowy błąd. Pragnę dziecka, rodzeństwa dla córki ale i spełnienia jako kobieta. Chcę być pożądana i z czasem Kochana. Z czasem pragnęła bym związku opierającym się na wzajemnym zaufaniu, wsparciu i miłości. Jak jesteś zainteresowany. Odpisz. Pozdrawiam.
Kasia444
Posty: 12
Rejestracja: 15 stycznia 2022, 18:37 - sob

Re: SZUKAM KOBIETY

Post autor: Kasia444 »

Witam
Czy nadal aktualne?
joannasiedlce
Posty: 5
Rejestracja: 23 listopada 2022, 21:31 - śr

Re: SZUKAM KOBIETY

Post autor: joannasiedlce »

Witaj , szukam z okolic Siedlec i niedalekie okolice Coś o mnie 🙂 mam 41 lat jestem szczupłą, zadbana, singielka na co dzień jestem pogodna , przyjazna i szczera . Szukam pana wolnego nie po przejściach typu rozwód. Dobrze żebyś był również szczera osoba. Mile widziana fotka po konwersacji podeślę również swoją. Jeśli ogłoszenie nadal aktualne zapraszam do kontaktu , pozdrawiam Joanna🙂
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post