Pan szuka Pani

Ogłoszenia matrymonialne mężczyzn
dzieckodlawas
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwietnia 2016, 10:45 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: dzieckodlawas »

Hej, widzę że ktoś tu się z nas nabija he he:-) dam ci maila a później na priv numer ci podam. Całuję 12szymoni@gmail.com
fajnyfacet
Posty: 8
Rejestracja: 24 sierpnia 2015, 20:59 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: fajnyfacet »

Myślę, że się tylko uśmiecham.
Powodzenia, dziecioroby, :D
mchelston19
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwietnia 2016, 19:05 - czw
Kontakt:

Re: Pan szuka Pani

Post autor: mchelston19 »

Cześć zamierzam ułożyć sobie życie nikogo nie zjadłam o to możesz być spokojna odp
http://blogkokoszki.eu/poradnik-kokoszki/antybiotyki-przeciwtradzikowe-tetralysal-i-acnatac-efekt-po-pieciotygodniowej-kuracji-id214.html
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Haniballekter pisze:Dzień Dobry jestem 32letnim Facetem miły zadbany zdrowy.Poznam Panią do St związku.Mam swój dom jestem mobilny pracuje.Obecnie sam wychowywuje młodszego brata.Pani może mieć dziecko to nie jest żadna przeszkoda.Pani może byc z innego regionu Polski.Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu.Jestem z woj Warmińsko-Mazurskiego.Ale pochodze z Woj Pomorskiego.Mój mejl radek.calka@op.pl
xxx94xxx
Posty: 1
Rejestracja: 21 lipca 2016, 17:02 - czw

Re: Pan szuka Pani

Post autor: xxx94xxx »

Widze, ze tez jestes z warminsko-mazurskiego ; ) Znalazles juz ta swoja jedyna? ;)
Haniballekter
Posty: 30
Rejestracja: 07 września 2015, 17:30 - pn

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Haniballekter »

Haniballekter pisze:Dzień Dobry jestem 32letnim Facetem miły zadbany zdrowy.Poznam Panią do St związku.Mam swój dom jestem mobilny pracuje.Obecnie sam wychowywuje młodszego brata.Pani może mieć dziecko to nie jest żadna przeszkoda.Pani może byc z innego regionu Polski.Zainteresowane Panie zapraszam do kontaktu.Jestem z woj Warmińsko-Mazurskiego.Ale pochodze z Woj Pomorskiego.Mój mejl radek.calka@op.pl
aniar
Posty: 3
Rejestracja: 15 listopada 2016, 20:04 - wt

Re: Pan szuka Pani

Post autor: aniar »

witam
mam 33 lata i podobnie jak Ty chciałbym zmienić swój życiowy status z singla na zajęty :) , jestem z Warszawy , jeżeli to nie przeszkadza , może to właśnie ja jestem tą której szukasz ?
pozdrawiam Ania
carla87
Posty: 59
Rejestracja: 14 października 2021, 18:56 - czw

Re: Pan szuka Pani

Post autor: carla87 »

Pisz na priv
Blondiszukafaceta12
Posty: 2
Rejestracja: 23 lutego 2022, 18:03 - śr

Re: Pan szuka Pani

Post autor: Blondiszukafaceta12 »

Hej. Czy nadal szukasz pani?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post