biały związek / małżeństwo

:arrow: Biały związek to związek bez sexu. Ogłoszenia matrymonialne :P
Gregg
Posty: 2
Rejestracja: 20 marca 2022, 18:04 - ndz

biały związek / małżeństwo

Post autor: Gregg »

Cześć

38 letni, poukładany, kulturalny i dość przystojny facet z zachodniej części województwa lubuskiego, ze stabilną sytuacją finansową, szuka kobiety do tzw. białego związku
Nie będę kluczył tylko napiszę wprost
Mam skłonności homoseksualne. Nie umawiam się z mężczyznami ani nie prowadzę gejowskiego stylu życia. Żyję w czystości i jest mi z tym dobrze.
Bardzo ważną rolę w moim życiu odgrywa wiara katolicka (nawróciłem się na poważnie około 6 lat temu)
Szukam osoby dla której jest ona również bardzo znacząca i z jakichś względów odpowiadałoby jej życie w białym związku
Ze swojej strony oferuję ciekawą osobowość, wsparcie na dobre i złe, przyjaźń, zaufanie oraz więź emocjonalną a także stabilność.
Nie będzie dla mnie problemem jeśli jesteś samotną mamą a tym bardziej jeśli chcesz mieć jeszcze dzieci. Jednym z moich marzeń jest zostać tatą.
Poszukuję kobiety która zaakceptowałaby mnie takim jakim jestem. Chciałbym żeby była osobą z poczuciem humoru, ciepłą, zaradną życiowo oraz pragnącą angażować się w życie rodzinne.
Jeśli uważasz że moja oferta skierowana jest właśnie do Ciebie to śmiało pisz.
Nie pisz proszę, jeśli chcesz mnie i moje podejście zmieniać oraz jeśli wiara nie ma dla Ciebie znaczenia.
Nie szukam przykrywki ale prawdziwego związku do grobowej deski :-)

Zapraszam do kontaktu:
nongregg@gmail.com

pozdrawiam
Grzegorz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post