Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

:arrow: Panie szukają panów
Verdana
Posty: 2
Rejestracja: 26 marca 2022, 17:16 - sob

Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Verdana »

Jestem atrakcyjną, wykształconą, twardo stąpającą po ziemi kobietą. Oczekuję dziecka, jestem w 4 miesiącu ciąży. Moja przyszła pierworodna jest zdrowa i rośnie w brzuszku jak na drożdżach. Rozstanie z partnerem przerwało sielankę. Pragnę poznać odpowiedzialnego mężczyznę do związku który będzie razem ze mną przeżywał te piękne chwile… Mam 31 lat, prowadzę dobrze prosperujący biznes i mieszkam w woj. Warmińsko- Mazurskim. Wierzę, że mi się poszczęści :) chętnego mężczyznę zapraszam do zostawienia namiarów lub wysłania wiadomości prywatnej.
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: tygrys10 »

Hej pisze z ogloszenia.ja mgr robię od rana do wieczora bo sam się utrzymuje i mam swoje mieszkanie,kawaler bez dzieci.wypada mi już życie ułożyć a maila mam że strony.mam Full zawodów m.in informatyka,marketing,spawacz,wózek widłowy i prawo jazdy nawet na tiry.nie chce być sam już trochę dalej mieszkasz ale dla chce to nie ma nic trudnego.odpisz.niedkugo wasze święto złożę ci życzenia ale z tortu nie wyskocze
Mail zwierzak_zwierzak@interia.pl
A31
Posty: 73
Rejestracja: 25 sierpnia 2021, 18:15 - śr

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: A31 »

Witam,
Z miłą chęcią poznam Ciebie. Odezwij się:
albio21.90@wp.pl
tado
Posty: 78
Rejestracja: 20 grudnia 2018, 08:57 - czw

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: tado »

adamonis70@wp.pl
Mieszkam w Olsztynie
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat.Szukam kobiety do założenia rodziny.Jestem facetem ustatkowanym.Mam firmę transportową.Moze byśmy się poznali.To mój numer telefonu 609742627
Szukam żony
Guzik
Posty: 23
Rejestracja: 02 sierpnia 2020, 13:05 - ndz

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Guzik »

tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: tygrys10 »

hej...ja kawaler,nie mieszkam z nikim szukam drugiej połówki czy przyszłej zony i dzieci pote.dla mnie sotani dzwonek chyba.sam jestem po polibudzie ,mam kupę zawodów a praca mnie pochalania. jak na samotnika teraz dobrze przędzę z tym wszytskim ale wypada miec rodzinę juz i nie być. wygląd bez znaczenia...jeżeli jesteś dobra i ucziwa napisz a odwzajemnie się w życiu z nawiązką. przepraszam za byki w pisowni klawiatura mi pada:). zwierzak_zwierzak@interia.pl
Pawlo0138
Posty: 5
Rejestracja: 17 października 2022, 22:50 - pn

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Pawlo0138 »

Aktualne?
Kobietę w ciąży
Bruno8
Posty: 95
Rejestracja: 04 stycznia 2021, 09:11 - pn
Lokalizacja: Nowy Tomyśl
Kontakt:

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Bruno8 »

Cześć.Mam na imię Andrzej,mam 39 lat I jestem samotny.Jestem ustatkowanym mężczyzna.Nie mam nałogów,mam dobrą pracę,samochód oraz duży dom.Chętnie bym był przy tobie i może później byśmy mieli wspólne dzieci.Jestem gotów zmienić miejsce zamieszkania.Jesteś zainteresowana moją osobą to napisz do mnie Bruno8@onet.pl
Szukam żony
Wojciech71
Posty: 6
Rejestracja: 24 listopada 2022, 01:03 - czw
Lokalizacja: Podlaskie zambrów

Re: Kobieta w ciąży szuka partnera, męża :)

Post autor: Wojciech71 »

Witaj czy twoje ogłoszenie jest jeszcze aktualne że szukasz partnera Wojtek.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post