Szukam normalnego mężczyzny do założenia rodziny.

:arrow: Panie szukają panów
gosiadulcet2
Posty: 1
Rejestracja: 26 marca 2022, 21:13 - sob

Szukam normalnego mężczyzny do założenia rodziny.

Post autor: gosiadulcet2 »

Posiadam wykształcenie wyższe. Kończyłam Ochronę Środowiska oraz Taniec:)Na co dzień prowadzę zajęcia na basenie, fitness, różne formy ruchowe. Mam ustabilizowaną sytuację życiową oraz materialną. Jestem osobą pozytywną i zaradną. Szukam osoby do stałego związku. Posiadam dziecko roczne, które nie jest dziełem przypadku, tylko owocem kilkuletniego związku. Niestety parter uznał, że to za duże poświęcenie. Nie interesuje się dzieckiem. Posiadam samochód, mieszkanie. Chcę osoby, z którą będę dzielić swoje życie, wspólne dzielenie obowiązków i wspólnego czasu. Ponieważ macierzyństwo bardzo mi służy, chciałabym założyć rodzinę, mieć jeszcze jedno dziecko i osobę z którą mogę po prostu razem żyć i nie martwić się czy związek rozpadnie się dziś czy za tydzień. Nie jestem najmłodsza mam 41 lat, bardzo chcę założyć normalną, pozytywną rodzinę. Wiem, że wszystko jest możliwe. Piszę tutaj, ponieważ portale randkowe nie zawsze przyciągają osoby z poważnymi zamiarami. Chętne osoby zapraszam do zapoznania się na gosiadulcet@yahoo.com, a następnie spotkania. Mieszkam w Poznaniu. Szukam kogoś, kto chcę założyć rodzinę i jest w stanie kochać nie swoje dziecko, kogoś kto jeszcze nie ma dzieci, lub wychowuje samotnie dziecko.
Dobry dawca spermy
Posty: 13
Rejestracja: 25 marca 2022, 11:43 - pt

Re: Szukam normalnego mężczyzny do założenia rodziny.

Post autor: Dobry dawca spermy »

0 jestem bardzo zainteresowany proszę o kontakt
tygrys10
Posty: 102
Rejestracja: 13 lutego 2022, 03:38 - ndz

Re: Szukam normalnego mężczyzny do założenia rodziny.

Post autor: tygrys10 »

hej...ja kawaler,nie mieszkam z nikim szukam drugiej połówki czy przyszłej zony i dzieci pote.dla mnie sotani dzwonek chyba.sam jestem po polibudzie ,mam kupę zawodów a praca mnie pochalania. jak na samotnika teraz dobrze przędzę z tym wszytskim ale wypada miec rodzinę juz i nie być. wygląd bez znaczenia...jeżeli jesteś dobra i ucziwa napisz a odwzajemnie się w życiu z nawiązką. przepraszam za byki w pisowni klawiatura mi pada:). zwierzak_zwierzak@interia.pl
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post