Chce być dobrym ojcem - pomożesz?

:arrow: np. Poznań i Kalisz
mtwsz
Posty: 44
Rejestracja: 05 maja 2022, 11:09 - czw

Chce być dobrym ojcem - pomożesz?

Post autor: mtwsz »

Cześć,
mam 50 lat i chciałbym zostać dobrym tatą. Uczestniczyć w wychowaniu dziecka osobiście oraz finansowo. Szukam kobiety z Wielkopolski. Nie mam wymagań co do wzrostu czy wyglądu. Po prostu poznajmy się i sami oceńmy, czy chcemy mieć razem małego człowieka. Preferowałbym zapłodnienie invitro. Proszę o kontakt e-mail na adres mtwsz2021@gmail.com

Mam około 185 cm wzrostu i brzuszek z którym próbuję walczyć chodząc na krav mage. Mieszkam koło Poznania. Pracuje w samorządzie i przy okazji trochę udzielam się społecznie. Dużo pracuję i przez to mam mało czasu. Jestem dość zamknięty w sobie i bardzo cenię sobie swoją prywatność. Nie chcę uprawiać seksu z przyszłą mamą, ponieważ moje doświadczenia są takie, że z uwagi na dobro dziecka lepiej abyśmy się tylko przyjaźnili. Bardzo szanuję zdrową przyjaźń damsko-męską. Chodzę do kościoła i chciałbym ochrzcić dziecko. Chciałbym aby dziecko miało wsparcie mojej rodziny i przyjaciół. Lubię czytać książki, spacery i podróże. Mam już dorosłego syna, jednak wcześniej z uwagi na relacje z jego mamą nie miałem możliwości spełnić się w roli ojca. Dlatego teraz chciałbym być dobrym ojcem. Spędzać jak najwięcej czasu z dzieckiem. Zabierać je od czasu do czasu na weekend. Odebrać ze szkoły. Móc być przy nim gdy będzie tego potrzebować. Uczestniczyć w wychowaniu go zarówno finansowo jak i osobiście. Chciałbym coparenting oparty na wzajemnym zrozumieniu, wsparciu i przyjaźni.

Zapraszam do kontaktu!
Tomek
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post