Szukam kobiety

:arrow: np. Kraków czy Tarnów
nowy2022
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2022, 10:51 - ndz

Szukam kobiety

Post autor: nowy2022 »

Witam! Mam 31 lat, jestem przystojnym, wykształconym, niezależnym facetem, który chce założyć rodzinę. Cenię w ludziach otwartość, szczerość, uważność, empatię i chęć pomocy. Jestem katolikiem i takimi wartościami kieruję się również w życiu.

Jestem osobą ambitną, odpowiedzialną, bez nałogów. Jednak z dużym bagażem doświadczeń życiowych, to dzięki trudnej przeszłości doceniam życie, łatwiej mi podejmować decyzje. Dzięki terapii i duchowemu rozwojowi nie zamierzam powielać schematów z dzieciństwa oraz obarczać drugiej osoby.

W wolnym czasie słucham muzyki, spaceruję, czytam książki, chodzę po górach oraz podróżuję. Rozpoczynam kurs tańca i naukę pływania. Mieszkam w Krakowie, z uwagi na zdalną pracę rozważam wyjazd do innego miasta.
Szukam atrakcyjnej kobiety, z którą założymy stabilną, szczęśliwą rodzinę. Uważam, że udana relacja powinna być oparta na szczerej przyjaźni, po niej przychodzi poczucie bliskości i … łóżko.

W ostatnim czasie czuję, że zaczynam mieć kontrolę nad swoim życiem. Mam dobrą pracę i duże perspektywy zawodowe. Otaczam się szczerymi, otwartymi ludźmi, na których mogę liczyć. Jestem idealną partią na męża, ale… odczuwam skłonności homoseksualne, nie determinują one jednak mojego życia. Mam za sobą związek z mężczyzną. Związek ten uświadomił, że pustkę w życiu mężczyzny może wypełnić tylko kobieta. Takie jest również biblijne powołanie mężczyzny. Moje skłonności są wynikiem trudnych wydarzeń w dzieciństwie. Mogłem być psychopatą, bezdomnym, pedofilem - bez pracy, wykształcenia, z nałogami czy obsesjami. Trafiło mi się, że mam skłonności, nad którymi pracuję. Zawieram szczere przyjaźnie z mężczyznami hetero. Nie skreślam swojego marzenia o stworzeniu szczęśliwego związku z kobietą, również w łóżku.

Zapraszam do kontaktu kowalsky2018@onet.eu
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post